Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 19:14

Головна » 2019 » Червень » 21

Традиційну програму літнього відпочинку «Бібліотека – острів фантазії і творчості» проводить для вихованців шкільних таборів обласна бібліотека ім. Д. І. Чижевського. Щодня до неї один долучався з п’яти загонів дитячого закладу відпочинку «Сокіл». Діти переглядали мультфільми, брали участь у майстер-класах з розфарбовування мушель та камінців, розгадували загадки, читали листи від героїв улюблених книг, повторювали правила безпеки біля водоймищ та вдома, захоплювалися складанням пазлів на інтерактивній дошці, з насолодою змагалися з настільного хокею і співали в караоке та просто раділи канікулам і веселилися!

Найпопулярнішим заходом сезону став літературний калейдоскоп «У дружбі з книгою» – комплексний захід, що розвиває уважність, кмітливість, ерудицію, вміння спостерігати, працювати у команді та підтримує позитивний настрій. Діти мандрували на станціях «Казкова», «Відгадайка», «Лісова», «Станція безпеки» тощо та намагалися дати відповіді на цікаві запитання бібліотекарів. Учні із задоволенням поділилися міркуваннями з теми «Які я маю цілі в житті?», пригадали прислів’я з книг, познайомилися з експозиціями творів дорослих митців та юних художників, що представлені в бібліотеці.

10 червня 5 загін «Носороги» побував на презентації виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Відходи в доходи» у обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. І. Чижевського. В Орхуському центрі екологічної інформації майстрині Кіровоградської обласної громадської організації «Єлисаветградський узвіз» В. К. Орловська, А. А. Абгарян, Н. В. Дефурш представили близько 70 робіт, виконаних в різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва з відходів від матеріалів та предметів: тканини, хутро, нитки, ґудзики, скляні та пластикові пляшки, одноразовий посуд тощо. Діти дізналися про можливість повторного використання б/у матеріалів та поспілкувалися з майстринями, які поділилися з ними секретами створення нових красивих й корисних речей. На завершення «соколята» мали у майстер-клас «Лялька-сувенір з вовняних ниток».
   Дякуємо бібліотекарям за цікаву програму літнього відпочинку!

... Читати далі »
Переглядів: 130 | Додав: Yulia | Дата: 21.06.2019