Неділя, 18.08.2019, 08:00

Головна » 2019 » Червень » 04

Першокласники завершили свій перший рік у школі, впродовж якого вони вчилися спілкуванню, взаємодії, поваги до оточуючих, любові до рідного краю. З метою вивчення природи рідного краю учні 1Б класу очолювані Н. Г. Геращенко та В. М. Кириченко вперше відвідали краєзнавчий музей. Під час оглядової екскурсії залами, де представлений тваринно-рослинний світ нашого краю, велике враження на дітей справили скелети давніх тварин, виразні чучела звірів і птахів. Учні дізналися багато нового про різноманітність рослинного світу краю з експонатів, виставлених у природничій експозиції.

Вражаючою і емоційно насиченою була подорож до «Зерноленду» - музею хліба просто неба, що у с. Івківці на Черкащині. Її першокласники здійснили 26 травня. З першим експонатом діти зустрілися, не доїжджаючи до місця призначення – це столітній діючий млин. Учнів зустрів колоритний дядько у вишиванці Назар Лавріненко, який провів екскурсію цим міні-музеєм і цікаво, в усіх яскравих подробицях, розбавляючи факти гумором, розповів, як все працює. Потім мандрівникам було запропоновано квест на Семидубову гору. Гора має незвичний вигляд: на ній практично не ростуть дерева; за легендою, курган насипали козаки під час перепоховання Хмельницького. З гори відкриваються чудові краєвиди.

У самому музеї діти спостерігали, як працюють коваль та гончар, побачили багато старовинних речей: інструментів і пристосувань для сіяння, збирання, обробки та випікання, предметів вжитку, до яких можна торкатися, випробувати, як діє тощо. Учні та мами захопилися майстер-класом з плетіння ляльок-мотанок. Крім того, дбайливі руки створили ціле містечко настільних дерев'яних ігор гайдамацьких часів, які зацікавили дітей.
   На обід мандрівників чекав найсмачніший куліш, компот і хрусткі хлібці, які випікають тут же на вогнищі. Кілька годин в Зерноленді проминули дуже швидко!

... Читати далі »
Переглядів: 29 | Додав: Yulia | Дата: 04.06.2019