Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 05.12.2020, 11:09

Головна » 2019 » Березень » 27

Тема толерантних взаємовідносин в дитячому середовищі визнана актуальною та обговорюється в освітньому просторі. 20 березня практичний психолог В. В. Зозуля знайомила з поняттям булінгу учнів 3-4-х класів. Діти побачили прояви небажаної поведінки на прикладі підібраних педагогом фрагментів мультфільмів, переглянули роботу своєї ровесниці - переможниці конкурсу відеороликів «Стоп, булінг!», що проводився за ініціативи ГУНП України в Кіровоградській області, отримали рекомендації та поради щодо власних дій, якщо стали свідками або жертвами булінгу. Учасники заходу із задоволенням привітали члена команди-переможця міського квесту «Булінг – прояв агресії чи слабкості?» четвертокласника Олександра Алексійчука. Для хлопця була дуже приємною увага та визнання його ролі у справі, де учні школи проявили себе якнайкраще.
   Також в рамках Батьківського всеобучу Віта Володимирівна зустрілася із батьками учнів 5В та 5Г класів, надала їм рекомендації щодо спостережень за дитиною, які можуть свідчити про проблеми в її спілкуванні з однолітками, запропонувала спеціально підготовлені тематичні буклети.
   В Центрі дитячої та юнацької творчості міста відбулася педрада з даної проблеми. Разом з педагогами питання толерантних стосунків обговорювали представники учнівського самоврядування шкіл міста. У заході брали участь вихованці лідер-клуба «Стимул» кадет VI взводу Євген Михайлов та старший ліцеїст IV взводу Олександра Пилипенко.

28 березня на запрошення учителя історії О. М. Стрижак в рамках співпраці з Юридичною клінікою ЦДПУ імені Володимира Винниченка студенти факультету історії та права провели для учнів 10-11 класів школи-інтернату, ліцею «Сокіл» правовий лекторій. Консультант Юридичної клініки студент ІІІ курсу Владислав Крушеніцький ознайомив учнів з актуальними змінами в українському законодавстві щодо протидії булінгу.
   Оскільки метою діяльності Юридичної клініки є надання безкоштовної юридичної допомоги населенню та здійснення правоосвітницької діяльності, під час зустрічі із старшокласниками було розглянуто і інші питання. ... Читати далі »
Переглядів: 154 | Додав: Yulia | Дата: 27.03.2019

«  Березень 2019  »