Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 05.12.2020, 10:35

Головна » 2019 » Березень » 14

13 березня на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся міський конкурс вокально-хорового мистецтва «Зіркові голоси». Члени журі та глядачі мали можливість насолодитися виступами талановитих дітей закладів освіти міста та вшанувати кращих з них.
   Ми раді привітати переможців конкурсу ансамбль «Мрія», керівник Крістіна Іванівна Томко – І місце у ІІ віковій категорії та вокальний ансамбль «Даринка», керівник Тетяна Володимирівна Гаврилова – ІІІ місце у І віковій категорії. Були виконані українська народна пісня «Веснянка» із репертуару групи «Алібі», «Країна мрій» з альбому «Воплі Відоплясова», «Старі фотографії», муз. і сл. Андрія Кузьменка, «А я бажаю», муз. і сл. Наталії Май. Учасницею конкурсу була також солістка Єлизавета Бондарєва, 5В.

Цього ж дня у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся обласний відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу-фестивалю аматорської дитячої пісні «Об'єднані піснею». Метою фестивалю є національно-патріотичне виховання дітей та молоді, виявлення талановитих, перспективних виконавців у вокальному жанрі, та сприяння їх творчому зростанню. У конкурсі брали участь випускниця школи Амелія Небесна та семикласник Денис Каплунов. Колектив «Антарес», у складі якого виступав Денис, удостоєний спеціального приза журі.
   А семикласниця Влада Умрихіна успішно пройшла І відбірковий тур ІІІ Міжнародного пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах» для дітей та молоді з особливими потребами та отримала запрошення до участі у наступному турі, який відбудеться 11-13 квітня у м. Вінниця. Хай щастить!

2 березня в залі НК «Провокатор» відбувся кастинг до участі у VІІ Всеукраїнському конкурсі моделей «New Universal Model 2019». Представники з міст Полтава, Одеса, Запоріжжя, Кропивницький та Кіровоградська обл. презентували колекції дизайнерів-початківців та відомих авторів. Учасницею відбору була п'ятикласниця школи-інтернату, ліцею «Сокіл» Катерина Куделя – успішно! Наші вітання! До підготовки учасників долучились кращі учні Кропивницького ліцею сфери послуг і торгівлі – ми раді бачити в їх числі випускника школи Олександра Нікітіна.
   Також власні сили у модельній справі випробувала Жасмін Якубовська: нещодавно юна леді отримала запрошення узяти участь у відзначенні найкращих компаній нашого міста та нагородженні переможців конкурсу «Народний бренд».

Підбито підсумки традиційного обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає». На ньому розглянуто 209 фоторобіт, що висвітлювали мандрівки юних туристів, відображали яскраві моменти туристських походів з неймовірними природними краєвидами та туристськими об’єктами, мали гідну художню виразність, яскравість та унікальність.
    Із задоволенням вітаємо переможців конкурсу Анастасію Мирзу, 11 клас – ІІІ місце у номінації «Дивосвіт природи», Максима Мащенка, 8Б – ІІ місце у номінації «Наші мандри», Вероніку Гебескул – ІІ місце у номінації «Люби і знай свій рідний край». Бажаємо подальших успіхів!
... Читати далі »
Переглядів: 176 | Додав: Yulia | Дата: 14.03.2019