Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 25.09.2022, 14:28

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2019 » Март » 12

Напередодні жіночого свята Восьмого березня у класних колективах відбулися розважальні програми, під час яких привітання приймали жінки та дівчатка. 7 березня святкову вечірку організували хлопці 5В класу. Своїх мам, бабусь, вчительок та однокласниць вони привітали красивими віршами, підготували музичну та ігрову програму, подбали про святкове оздоблення приміщення, світлові ефекти тощо.
   Усі разом із величезним завзяттям брали участь у конкурсах, виявляли дружню підтримку та згуртованість, весело провели час та поласували випічкою за солодким столом, організувати який допомогли батьки. Свято дуже сподобалося!

Також 7 березня в актовій залі відбувся чарівний концерт «Весняні передзвони», підготовлений класними колективами та гуртківцями ЦПВ «Оріон». Святковий настрій мамам, бабусям та працівницям закладу дарували учні 1Б класу та читець-декламатор Владислав Басараб, вокальні ансамблі «Мрія», «Даринка» та кадетський, хореографічні ансамблі «Алегро» та «Ювента», відеоаматори Андрій Семенов та Тарас Теліжняк, солісти-вокалісти Владислава Умрихіна, Денис Каплунов, Єлизавета Бондарєва, декламатор Олександр Куцин, колективи 3В та 6Б класів. Усі номери зустрічалися публікою «на ура», а кульмінацією концерту стала прем'єра пісні «Моя весна» у виконанні К. І. Томко та кадетів І взводу.
   Дякуємо учасникам програми, педагогам, які готували з дітьми концертні номери, конферансьє О. В. Полуворченку, організаторам О. Л. Балинській, С. М. Іващенко, Н. В. Мілентій.

... Читать дальше »
Просмотров: 241 | Добавил: Yulia | Дата: 12.03.2019