Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 25.09.2022, 13:22

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2019 » Март » 04

27 лютого на базі школи-інтернату, ліцею «Сокіл» відбувся семінар-практикум для директорів позашкільних закладів та завідуючих дитячо-юнацькими центрами міста. Захід організував Центр методичної та соціально-психологічної служби управління освіти міської ради в особі методиста ЦМСПС Т. П. Кондратенко, а гостинними господарями стали завідувач ЦПВ «Оріон» О. Л. Балинська, працівники центру та педагог-організатор С. М. Іващенко. Гостей навчального закладу привітав та побажав плідної роботи директор школи С. Д. Сторчаус.
   Для створення позитивної атмосфери взаємоповаги та співпраці Олена Леонідівна запропонувала колегам вправу-знайомство – виготовлення панно з силуетів, вирізаних з кольорового паперу. Різнобарвні фігурки символізували прагнення педагогів до вдосконалення, саморозвитку як особистості і фахівця. У їх різноманітті було виражено ідею: ми різні, проте робимо, кожний своїми засобами, спільну справу: формуємо і розвиваємо гармонійну людину. У продовження цієї справи було виконано колективні творчі міні-проекти «Модель успішного керівника».

Практична робота учасників семінару продовжилася майстер-класом «Квіткова феєрія». керівники гуртків «Український сувенір» Л. І. Мандрик, «Юний дизайнер» П. С. Ратушна, «Рукоділля» О. Л. Балинська допомогли колегам виготовити вітальні листівки в техніці «розпис на склі». Гості із задоволенням майстрували, оздоблювали свої вироби аплікацією; робота просувалася стрімко і чітко, адже всі вихідні матеріали були в необхідній кількості заздалегідь підготовлені організаторами майстер-класу. Виготовлені листівки залишилися авторам як сувеніри на згадку.
... Читать дальше »
Просмотров: 328 | Добавил: Yulia | Дата: 04.03.2019