Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 25.09.2022, 13:28

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2019 » Февраль » 25

З 18 до 22 лютого у школі-інтернаті тривав Тиждень математики, фізики, інформатики. Цікаві факти, логічні задачі, інформацію про видатних вчених відтворювали тематичні стіннівки, а випускник школи Франц Опольський надіслав фотосвідчення своєї «зустрічі» з Альбертом Ейнштейном у музеї мадам Тюссо в Амстердамі.

Впродовж тижня учні демонстрували та захищали підготовлені проекти. Дев'ятикласники набуті під час уроків інформатики навички застосували для виготовлення інформаційних буклетів з навчальних предметів.

Велику цікавість учнів викликала виставка саморобних моделей транспортних засобів у кабінеті фізики. У 7В класі вчитель Н. С. Малина провела відкритий урок «Тертя. Сила тертя».

А розпочався тиждень для семикласників з участі у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет» проекту «На урок». Найбільш успішні учні були удостоєні дипломів переможців: Михайло Шафран, Павло Суліма, Денис Каплунов, 7А, Карина Бахмуцька, Дмитро Гросул, Анастасія Заворотнюк, 7В - диплом ІІІ ступеня, Тарас Теліжняк, Вероніка Ситенкова, 7В - диплом ІІ ступеня.

Хороші результати продемонстрували кадети VII взводу. На загальних зборах керівники та особовий склад кадетського підрозділу привітали Олександра Бобришова - диплом І ступеня, Віталія Гавриленка, Артема Булигу, Максима Гайдука, Кирила Бородіна - диплом ІІ ступеня, Олександра Куцина, Романа Добровольського - диплом ІІІ ступеня.
... Читать дальше »
Просмотров: 301 | Добавил: Yulia | Дата: 25.02.2019