Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 03:41

Головна » 2019 » Січень » 14

Під час зимових канікул у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» відбулися щорічні планові кадетські військово-тренувальні (казармені) збори з цілодобовим перебуванням учасників в межах закладу. Ввечері 08 січня вихованці, що проживають поза межами міста, були розселені у гуртожитку, вранці до них приєдналися міські учасники зборів. Наставники розподілили кадетів і ліцеїстів по двох навчальних взводах та призначили добові наряди. Після урочистого шикування та відкриття зборів педагог-наставник Д. Г. Жабковський провів теоретичне заняття з основ безпеки життєдіяльності.

Потім відбувся профорієнтаційний захід: курсант Одеського державного університету внутрішніх справ Надія Валентинівна Кобець презентувала свій навчальний заклад, умови вступу та навчання у ньому. Випускниця першого в історії школи кадетського класу, рядовий поліції Кобець є одним з кращих курсантів ІІ курсу факультету № 2 ОДУВС, веде активну громадську роботу і з нагоди відзначення Дня юриста була заохочена листом-подякою від ректора. Кадети із задоволенням поспілкувалися із Надією, з цікавістю та увагою вислухали її розповідь та поради щодо оволодіння спеціальними знаннями та навичками.

Профорієнтаційна робота була продовжена у співпраці з відділом ювенальної превенції управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області. У рамках Дня відкритих дверей учасники зборів побували у Головному управлінні Національної поліції в Кіровоградській області, знайомилися з роботою поліцейської служби «102» та ситуаційного центру. Начальник відділу служби «102» УОАЗОР ГУНП Андрiй Iванович Думенко презентував ліцеїстам колл-центр, де оператори цілодобово приймають виклики з усієї області, уточнюють суть пригоди та через диспетчера направляють наряди поліції на місце скоєння злочину. Зал обладнаний моніторами зі стаціонарних камер відеоспостереження, встановлених у великих містах області для оперативного реагування, а записи з камер зберігаються в архіві і використовуються в подальшому при розкритті правопорушень та злочинів.
... Читати далі »
Переглядів: 254 | Додав: Yulia | Дата: 14.01.2019