Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 05:22

Головна » 2018 » Грудень » 19

19 грудня урочистостями на площі перед міською радою розпочався марафон нoвopічних свят. Всіх присутніх містян та гостей міста вітали 50 Миколаїв з подарунками для школярів, які прикрашали ялинки власноруч виготовленими іграшками. Різдвяні пряники отримали активісти шкільного самоврядування, які доставили для передачі бійцям солодкі гостинці та виготовлені нашими учнями святкові листівки. Шкільні лідери залюбки фотографувалися біля «своєї» ялинки та випробували нову фотозону, обіграну міськими дизайнерами у стилістиці символу прийдешнього року.

Особлива місія була доручена О. В. Полуворченку: у ролі святого Микoлая разом з міським головою А. П. Райковичем та народним депутатом К. В. Яринічем він нагopoджував дітей-пеpемoжців у різних номінаціях. Серед відзначених грамотами та подарунками лідерів учнівського самоврядування були депутати міського парламенту дітей Аліна Гонтар, Ірина Мілецька, Олександра Пилипенко. Від народного депутата ліцеїстки отримали корисний в епоху гаджетів пристрій – портативний зовнішній акумулятор powerbank та побажання досягти успіхів у майбутній професійній діяльності.
   У святкові дні в рамках традиційного проекту «Доторкнемося дитячої душі - нехай промінчики заграють в ній!» МПД старший ліцеїст Ірина Мілецька разом з представниками інших закладів привітала учнів спеціальної школи №1 та передала їм подарунки від школярів міста. Веселих свят!
Переглядів: 164 | Додав: Yulia | Дата: 19.12.2018

19 грудня в рамках циклу навчально-просвітницьких заходів для дітей та молоді до навчального закладу завітали спеціалісти ДСНС у Кіровоградської області. Рятувальники підготували для учнів спеціальних 1-4 класів пізнавальну програму з безпеки життєдіяльності та у цікавій формі нагадати школярам правила поведінки під час новорічних, різдвяних свят та зимових канікул. Діти з радістю брали участь у конкурсах та змаганнях за сценарієм акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти», в ігровій формі знайомилися із діяльністю Служби порятунку та засвоювали правила безпеки.
   «Соколятам» випала честь першими випробувати доставлені рятувальниками нові атрибути для фотозони. Учні у захопленні фотографувалися на пам’ять поряд із гаслом «Я люблю ДСНС» та за тантамаресками – спеціальними фотостендами. До заходу долучилися й вихованці вокального ансамблю «Даринка», які привітали гостей новорічними піснями.

Речниця управління ДСНС Оксана Мачак запросила у школярів відвідати пожежно-рятувальну частину, де можна роздивитись пожежну техніку та спорядження, та пожежно-технічну виставку-музей з великою кількістю цікавих експонатів. Від імені великого колективу рятувальників Кіровоградщини офіцери побажали дітям успіхів у навчанні, міцного здоров’я та вручили нашим слухняним дітлахам солодкі подарунки від святого Миколая.
   Дякуємо шефам за увагу до навчального закладу, вагому допомогу з формування у підростаючого покоління відповідального ставлення до власної безпеки, життя, здоров’я та майна інших людей.

... Читати далі »
Переглядів: 245 | Додав: Yulia | Дата: 19.12.2018