Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 25.09.2021, 09:22

Головна » 2018 » Грудень » 14

12 грудня на базі школи-інтернату, ліцею «Сокіл» відбувся міський етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та «Український сувенір». Для участі у конкурсі було надіслано 185 робіт, які із задоволенням оглянуло багато наших учнів та гостей закладу. Розміщенням експонатів опікувалися працівники ЦПВ «Оріон» та завцентром О. Л. Балинська.

Журі конкурсу визначило призерів в номінаціях новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, новорічна картина, новорічний подарунок та різдвяні сувеніри. Наш заклад представляли творчі роботи гуртка «Рукоділля», родинні роботи, виконані учнями Валерією Кім та Тимофієм Чабаном разом з мамами. Усі вони стали призерами конкурсу, а виконана з джинсової тканини ялинка та картина «Новорічні подарунки» представлятимуть місто на обласному етапі конкурсу. Вітаємо гурток «Рукоділля» та його керівника О. Л. Балинську! Бажаємо успіху наступного туру!

Переглядів: 238 | Додав: Yulia | Дата: 14.12.2018

12 грудня у бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбулися урочистості з нагоди 40-річчя від дня заснування. Колектив вітали друзі, колеги, представники влади. Побували на заході ліцеїсти IV взводу, а серед тих, хто вітав бібліотекарів своєю творчістю, була п'ятикласниця Катерина Куделя у складі вихованців імідж-центру «Ольга». Щирі вітання шановним партнерам навчального закладу і велика подяка за співпрацю у вихованні учнів!

А 13 грудня в літературно-меморіальному музеї І. К. Карпенка-Карого відкрилася четверта виставка циклу «Літературні ювілеї 2018 року», присвячена ювілярам, які народилися у жовтні-грудні. Запрошення на відкриття отримали восьмикласники школи-інтернату, ліцею «Сокіл» з учителем української мови та літератури О. Є. Шапаренко.
   Учням була презентована фотодокументальна виставка, яка розповідає про життєвий та творчий шлях талановитих земляків, які залишили помітний слід у літературному житті нашого краю: популяризатора українського театру корифеїв Володимира Петровича Шурапова, журналіста і художника-аматора Віктора Андрійовича Шульги, поета-пісенника Тереня Германовича Масенка, письменника та перекладача Миколи Гавриловича Петрова, літературознавця Олега Олександровича Бабенка.
   З матеріалами виставки гостей ознайомила науковець музею Тетяна Ревва, маловідомі факти з біографії М. Г. Петрова розповів голова Кіровоградської обласної організації НСПУ Василь Бондар. Також учні прослухали запис пісні «Любов моя» Платона Майбороди на слова Тереня Масенка у виконанні хорової капели Українського радіо. Дякуємо працівникам музею за запрошення на цікавий захід.
Переглядів: 215 | Додав: Yulia | Дата: 14.12.2018

«  Грудень 2018  »