Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 28.03.2023, 03:58

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2018 » Декабрь » 13
   До Дня святого Миколая вихованці зразкового хореографічного ансамблю «Алегро» підготували для учнів початкових класів чарівну виставу за сценарієм Наталії Леонідівни Кашпуренко. На найменших учнів чекають зустріч з Миколаєм, злою і доброю чаклунками, багато світла, музики і нових танців, поставлених Юрієм Васильовичем та Наталією Володимирівною Мілентіями.
  
  
  
   За погодженням з батьківською радою закладу гроші на придбання аксесуарів та обладнання і створення декорацій були зібрані під час передноворічного ярмарку. Дякуємо всім родинам, які забезпечили ярмарок домашньою випічкою, учням та працівникам, які із великим задоволенням розкупили смаколики. Свої вироби запропонували на продаж також шкільні умільці – вихованці О. В. Іщенка. Усі зібрані кошти поступили у розпорядження батьківського активу і дуже оперативно спрямовані Катериною Анатоліївною Бондарєвою на фінансування нагальних витрат. Свята наближаються!
  
  
Просмотров: 233 | Добавил: Yulia | Дата: 13.12.2018

  
  
  
  
   До дня Збройних сил України в навчальних приміщеннях військово-спортивного напрямку освіти старшим вихователем В. В. Андрійченком було організовано військово-технічну виставку. У першу чергу вона призначалася учням загальноосвітніх класів і давала можливість познайомитися із матеріальним забезпеченням кадетської освіти. На виставці були представлені спортивно-туристське спорядження; зброя та військове спорядження; література за розділами: навчальна з предмету «Захист Вітчизни», методична військово-спортивного напрямку, національно-патріотичного змісту.
   Виставка сприяла формуванню в учнів інтересу до військової справи і готовності виконати конституційний обов'язок із захисту Батьківщини.
  
  
  
  
  
Просмотров: 251 | Добавил: Yulia | Дата: 13.12.2018

Пошук

Календар
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2023
Інформація оновлюється
Создать бесплатный сайт с uCoz