Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 26.06.2022, 14:06

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Ноябрь » 26

22 листопада в актовій залі навчального закладу відбулися урочисті загальні збори вихованців військово-спортивного напрямку. Кадетське зібрання відвідали представники адміністрації, військові наставники, обласний комісар Ярослав Кучер, командир територіального загону Української Добровольчої Армії у Кіровоградській області Ігор Козуб, командир навчального центру Української Добровольчої Армії Максим Швець. На порядку денному були підсумки участі кадетів та ліцеїстів у військовому вишколі на базі навчального центру УДА.

На навчально-тренувальні збори на теренах Дніпропетровщини 11 представників кадетського підрозділу прибули під час осінніх канікул за фінансової підтримки Ігоря Козуба. У таборі національно-патріотичного виховання молоді «Юний доброволець» підлітки, що планують в подальшому пов'язати свою долю із службою у ЗСУ або національній поліції, отримали додаткові теоретичні знання та практичні навички з військової підготовки. Учні, у складі яких було дві дівчини, жили у казармі за суворим режимом дня: підйом о 6:30, ранкова руханка, вивчення основ бойового мистецтва...

Кадети вивчали стрілецьку зброю та правила поводження із нею, збирали/розбирали АК СУ (автомат Калашнікова складного зразку укорочений), на полігоні стріляли з АКМ, знайомились мінно-вибухову справою, вчилися розпізнавати пастки з вибухівкою (розтяжки) тощо.
... Читать дальше »
Просмотров: 312 | Добавил: Yulia | Дата: 26.11.2018

24 листопада на базі НВО №24 було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії за завданнями, розробленими Кіровоградським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського. У олімпіаді брали участь учень 8В класу школи-інтернату, ліцею «Сокіл» Андрій Семенов та член журі О. В. Моторна.
   За формою і змістом олімпіада була максимально наближеною до обласного етапу і складалась з тестових завдань різного рівня складності та задач. Ми раді повідомити, що одним з тих, хто впорався із ними найкраще, став Андрій Семенов – ІІ місце. Вітаємо нашого учня та учителя хімії Оксану В'ячеславівну Моторну!
Просмотров: 240 | Добавил: Yulia | Дата: 26.11.2018

«  Ноябрь 2018  »