Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 25.09.2021, 08:14

Головна » 2018 » Листопад » 13

11 листопада виповнилося чотири роки громадській організації з захисту тварин «Щасливий Пес». На «день народження» в рамках акції «Будиночок для щасливого песика» підопічні притулку отримали від учнів школи-інтернату, ліцею «Сокіл» будку. У нову хатинку вселилася родина чотиримісячних цуценят. Одну з сестричок працівниці притулку кличуть Фасолька і стверджують, що це ніжне, тендітне, полохливе створення, яке любить, аби його брали на руки. Якщо хтось шукає відданого люблячого друга, телефонуйте: 066-198-45-42.
   Співробітники ГО «Щасливий Пес» дякують всім учасникам акції «Будиночок для щасливого песика»:
Наші песики веселі, є у них нові оселі!
І великі і маленькі, кольорові і біленькі.
У собачої родини новосілля буде нині.
Не страшні ні сніг, ні дощик,
Вдячні всім, цілуєм в носик.
   Також учні школи в рамках проекту «Біоетика», що впроваджується в закладі вже четвертий рік, брали участь у Всеукраїнській благодійній акції «Нарру Гав для Сірка» із збору необхідних для ветеринарно-реабілітаційного центру «Бім» речей: корму для собак та котів, консервів та круп, миючих засобів, медикаментів, іграшок. Усього було зібрано близько 103 кг допомоги. Усім дякуємо!
Переглядів: 233 | Додав: Yulia | Дата: 13.11.2018

Кіровоградська обласна філармонія продовжує мистецький діалог та плідну співпрацю з колегами з інших областей України. 7 листопада в рамках обмінних концертів до Кропивницького завітав академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці». Колектив Запорізької філармонії подарував маленьким і дорослим кропивничанам національний колорит та співучі народні мелодії – казку-мюзикл «Пригоди Крутивуса».
   Цікаву музичну виставу переглянули учні 5В з керівником класу Л. М. Піхулею та вихованці середньої групи ЗХА «Алегро» з керівником ансамблю Н. В. Мілентій. Під час легкої гумористичної розповіді глядачі дізналися історію походження Олімпійських ігор, отримали мудрі поради від козаків-характерників та познайомилися з представниками різних країн та континентів: Греції, Іспанії, США, Японії, Африки, Південної Америки. Діти залюбки вболівали за козаків, підказували відповіді на запитання та допомагали здобути перемогу. Дякуємо «Запорожцям» за високу професійну майстерність виконання та артистизм, святковий настрій та незабутні спогади.
... Читати далі »
Переглядів: 206 | Додав: Yulia | Дата: 13.11.2018