Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 23.09.2021, 23:42

Головна » 2018 » Листопад » 05

Шкільне самоврядування продовжує започатковану кілька років тому благодійну акцію «Зможемо – допоможемо!». За традицією учні та їх родини підготували гостинці та сувеніри для бійців. Майже всі класні колективи долучилися до комплектування посилки, яку волонтери групи Павла Кучеренка найближчими днями доставлять військовим, дислокованим у Донецькій області (Мар'їнка, Красногорівка, Авдіївка тощо). Дякуємо учням 1Б, 1В, 2Б, 2В, 3А, 3В, 5В, 5Г, 6А, 7В, 8Б, 8В, 9А, 9Б класів, а також вихованцям гуртка «Юний дизайнер», які під керівництвом П. С. Ратушної виготовили для підтримки бійців веселі листівки з «домашнім» сюжетом.

Переглядів: 203 | Додав: Yulia | Дата: 05.11.2018

19 жовтня на базі НВО №16 відбувся перший міський семінар-нарада з керівниками гуртків національно-патріотичного напряму загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів міста «Оптимізація засад гурткової роботи з національно-патріотичного виховання дітей та молоді». У заході брали участь педагоги-наставники кадетського підрозділу школи-інтернату, ліцею «Сокіл» В. В. Андрійченко, Д. М. Захаревич, О. В. Ковальчук, О. С. Єременко.
   Учасники семінару доповідь завідувача відділу військово-патріотичного виховання СЮТ, голови міського координаційного сектора національно-патріотичного виховання дітей та молоді П. Г. Чорного з методологічних питань виховної роботи та обговорили виступ вчителя предмету «Захист Вітчизни» С. І. Савенка щодо матеріально-технічного забезпечення процесу виховання юних патріотів. Було вирішено наступну зустріч провести на базі школи-інтернату.
   Принагідно щиро вітаємо наставника кадетів, керівника гуртка «Хортинг» Олега Васильовича Ковальчука, який за вагомий особистий внесок у справу зміцнення співробітництва у військовій сфері, життєдіяльності Збройних сил України, всебічну підтримку підрозділів ВСУ був відзначений подякою Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗСУ генерала В. М. Муженка. Бажаємо подальших успіхів!

З 2008 р. школа-інтернат всебічно розвиває корекційну спрямованість навчання дітей зі зниженим зором. Адміністрація навчального закладу підтримує ініціативи вчителів-дефектологів із налагодження співпраці між педагогами школи та колегами з інших спеціальних шкіл України. 23-26 жовтня вчитель-тифлопедагог Наталія Олександрівна Сивиринчук брала участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару «Пріоритетні напрями роботи спеціальної школи для дітей з порушеннями зору в умовах Нової української школи», який пройшов у м. Запоріжжя на базі спеціальної школи-інтернату «Орієнтир». Почесними гостями заходу були науковці НПУ їм. М. П. Драгоманова доктор психологічних наук, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Євгенія Павлівна Огньова, доктор педагогічних наук, професор кафедри тифлопедагогіки Світлана Володимирівна Федоренко. В рамках семінару учасники відвідали виставку тифлообладнання, переглянули святковий концерт з нагоди 85-річчя Всеукраїнського громадського об'єднання УТОС, побували на екскурсії ... Читати далі »
Переглядів: 217 | Додав: Yulia | Дата: 05.11.2018

«  Листопад 2018  »