Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 10.12.2022, 03:24

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Октябрь » 09

29 вересня на меморіальному комплексі «Фортечні вали» відбулись відкриті міжрегіональні змагання «Бойова двійка» з військово-спортивного хортингу. Організаторами заходу виступили Центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель», Федерація військово-спортивного хортингу України, відділ сім’ї та молоді міськради. Очолив оргкомітет О. В. Ковальчук, асистували йому молодші інструктори ЦОТП «Цитадель» Артем Таран та молодший сержант Андрій Ісаєв.

У змаганнях брав участь кадетський підрозділ школи-інтернату, піцею «Сокіл» у складі 28 кадетів та ліцеїстів, командир - молодший сержант Андрій Чхеїдзе, педагог-наставник В. В. Андрійченко. Пари учасників під час страйкбольного змагання перевіряли рівень тактичної підготовки, напрацьовували ситуативну військову злагодженість на коротких відстанях. В очікування своєї черги учні мали змогу оглянути виставку військового та поліцейського спорядження і штатної зброї, поспілкувалися з офіцерами Національної поліції, дізнались про умови вступу до лав поліції та можливість навчання у закладах вищої освіти МВС за державним замовленням тощо.

Регламент змагань не передбачав врахування віку учасників, тому цілком закономірно, що переможцями стали дорослі спортсмени, що мають реальний досвід служби у силових структурах. Проте керівники військово-спортивного напрямку вважають ці змагання цікавими і корисними з огляду на популяризацію здорового способу життя, розвиток спортивних умінь учнів, навчання оперативно-тактичній підготовці, виховання у підлітків почуття патріотизму та поваги до національних традицій. Дякуємо учасникам та організаторам змагань.

... Читать дальше »
Просмотров: 299 | Добавил: Yulia | Дата: 09.10.2018