Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 26.06.2022, 13:23

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Октябрь » 03

27 вересня учні 8В та 7В класів школи-інтернату, ліцею «Сокіл» з педагогами Т. О. Куженко та С. М. Іващенко долучилися до заходів у міському літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого, присвячених дню народження нашого земляка – визначного українського драматурга та актора, який народився 29 вересня 1845 року.
   У садибі, де 11 років жив один з батьків нового українського театру, до них звернулася співробітник музею Тетяна Ревва, яка презентувала підготовлену до цієї події дати виставку та розповіла про життя Івана Карпенка-Карого в батьковому домі та на Хуторі Надія.
   Також перед відвідувачами виступипи лауреати Всеукраїнських та міжнародних конкурсів викладач міської музичної школи № 4 Любов Кардаш та її учениця Ганна Чумаченко. Учням було представлено музичну композицію у супровіді бандури «Чом не гудуть буйні вітри» в образі Марусі Чурай, пісні «Ой повій, повій, вітре», «Не ходи Грицю, та й на вечорниці», «Мати наша, сивая горлиця».
   Спогадами про свої багаторічні виступи на Всеукраїнському фестивалі «Вересневі самоцвіти» поділилася колишня артистка музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького Олена Короленко. Вона побажала юним українцям бути сміливими, самостійно та впевнено робити власне життя.
   Екскурсанти отримали моральне задоволення та естетичну насолоду від зустрічі з прекрасним, цікавими, творчими людьми, від долучення до історії міста. Дякуємо за запрошення!
... Читать дальше »
Просмотров: 242 | Добавил: Yulia | Дата: 03.10.2018