Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 25.06.2022, 19:27

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Июнь » 28

Оприлюднено підсумки обласного огляду-конкурсу освітніх блогів «Педагогічна блогосфера». Наказом начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації визнано переможцем та нагороджено дипломом ІІ ступеня у номінації «Блог учителя», освітня галузь «Природознавство» учителя хімії НВО «Загальноосвітня школа-інтернат, ліцей «Сокіл» Оксану В'ячеславівну Моторну. Наші вітання!
   Оксана В'ячеславівна є головою шкільного методичного об’єднання вчителів предметів природничо-математичного циклу, входить до складу журі обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, регіональної експертної групи з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, активно працює у фахових спільнотах міста та області. Наприкінці навчального року О.В. Моторна брала участь у міжвузівській науково-практичній конференції керівників районних методичних об’єднань вчителів географії, хімії та біології, де презентувала колегам творчі здобутки з пошуку нових педагогічних методів та засобів навчання, упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в педагогічну практику.
   Бажаємо подальших успіхів!
Просмотров: 327 | Добавил: Yulia | Дата: 28.06.2018

З нагоди Дня Конституції у військовій частині №3011 Національної гвардії України відбулися урочистості. Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко вітав військовослужбовців зі святом та вручив нагороди за особисту мужність і героїзм, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі і незламність духу.
   Особовий склад та наставники кадетського підрозділу вітають з нагородженням обласною відзнакою «За мужність і відвагу» старшого сержанта Андрія Анатолійовича Ткаченка, бажають успішної служби, благополуччя і миру та дякують за продуктивну співпрацю з військово-патріотичного виховання підлітків.
Просмотров: 321 | Добавил: Yulia | Дата: 28.06.2018

«  Июнь 2018  »