Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 20:37

Головна » 2018 » Червень » 27

20 червня на базі ПАО «Гідросила» для керівників закладів освіти відбувся тренінг «Економічні підходи в управлінні закладами освіти». Бізнес-підходам освітян вчив доцент кафедри підприємництва Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана В. Я. Паздрій. Директори шкіл та їх заступники здійснили екскурсію підприємством, обговорили можливості підприємливості в системі освіти, під керівництвом тренера створювали економічну модель закладу. У заході, що відбувся за ініціативи міського управління освіти, брав участь директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус.
   Подібні тренінгові навчання пройшли понад півтисячі керівників шкіл по всій Україні.
Переглядів: 242 | Додав: Yulia | Дата: 27.06.2018

«Вміємо танцювати – вміємо відпочивати!» - запевняють «алегрівці». В ансамблі є традиція: відзначати свята усією великою родиною, разом із батьками. 19 червня молодша, середня та старша групи ЗХА «Алегро» з керівниками Наталією Володимирівною та Юрієм Васильовичем Мілентіями та батьками танцюристів відпочинком на природі відсвяткували завершення напруженого, вдалого для колективу навчального року, коли відбулися перемоги у міжнародному конкурсі, підтверджено почесне звання «Зразковий художній колектив».

Батьки потішили дітей випічкою, смаженими курячими крильцями та сосисками – тією смакотою, якої зазвичай танцюристи собі не дозволяють. Дівчата старшої групи склали розважальну програму з іграми та конкурсами для дітей і дорослих, виконали для батьків весь свій танцювальний репертуар. Навіть без костюмів танцювання «алегрівців» порадувало рідних та вразило інших відпочивальників та адміністрацію бази відпочинку. Сонце, пляж і гірка, жарти і розваги – шкода, що такий чудовий день миттю промайнув! «Далі буде», - обіцяє Наталія Володимирівна, а поки що тривають репетиції, адже попереду в «Алегро» відповідальна подорож до Болгарії на Міжнародний фестиваль творчості і мистецтв «EUROPEAN KITEN AWARDS» (Кітен, 04-14 серпня 2018 р.). Хай щастить!
   Усім вдалого відпочинку бажають також вихованці І передкадетського взводу, їх батьки та керівники класу Оксана Леонідівна Тарас та Ірина Григорівна Романюк. Веселого літа!
... Читати далі »
Переглядів: 398 | Додав: Yulia | Дата: 27.06.2018