Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 04:28

Головна » 2018 » Червень » 19

«Соколята» дуже люблять майструвати, і ми вдячні партнерам навчального закладу за організацію різноманітних занять, що дозволили нашим дітям навчитися нового та проявити свої творчі здібності. Кілька разів вихованці ДЗВ «Сокіл» приймали запрошення спеціалістів міської станції юних техніків. 6 червня на майстер-класі «Яблуневий цвіт» побували «Капітошки». В. І. Коваленко вчила дітей плести квітки з бісеру та створювати вітальні листівки на пінопластовій основі.

12 червня станцію юних техніків відвідав загін «Веселка». Діти брали участь у майстер-класі «Крила України» з виготовлення за шаблоном паперових літачків, який провела Н. В. Крючкова. Також діти під керівництвом М. А. Яценка вчилися переносити на фанеру графічні зображення для подальшого випалювання або декоративного випилювання лобзиком.

А вихованці загону «Сонечко», які побували на станції 13 червня, крім паперових літачків виготовляли сувеніри з пінопласту. Під час майстер-класу «Голуб миру» І. О. Костинська нагадала дітям правила безпеки при роботі з електричними приладами та навчила використовувати випалювач для виготовлення виробів з пінопласту. Діти вперше працювали з таким цікавим матеріалом; кропітка робота вимагала уваги і терпіння. Учні цілком впоралися з виготовленням голубів миру та сердечок, оздоблених національною символікою.

... Читати далі »
Переглядів: 276 | Додав: Yulia | Дата: 19.06.2018

7 червня в Українському домі Міжнародний благодійний фонд «Справедливість» проводив ІІІ Всеукраїнський фестиваль таланту та краси для дітей з інвалідністю «Казкові мрії» - унікальний конкурс, спрямований на підтримку та розвиток талановитих дітей з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та соціалізацію. Адже мрії мають збуватися! Запрошення прибути до Києва отримали 12 дітей з понад ста, що подали заявки, і серед них – учні школи-інтернату, ліцею «Сокіл» Руслан Кішовар та Денис Каплунов.

Фестиваль складався з конкурсу краси (дефіле), виставки творчих робіт, шоу талантів, гала-концерту та творчих майстер-класів. Виступи учасників оцінювало журі, до складу якого увійшли відомі дизайнери, телеведучі, актори, спортсмени, які залюбки спілкувалися з конкурсантами, брали участь у фотосесіях тощо. Хлопців підтримували земляки - учасниця першого фестивалю Валентина Мицу та інші друзі по ГО «Народна академія творчості» на чолі з Е. В. Небесною.

Кожен конкурсант отримав відзнаку у своїй номінації. Руслан Кішовар виборов титул «Міні-містер Глядацьких симпатій», Денис Каплунов - «Міні-містер Грація». Організатори та спонсори підготували різноманітні призи та сувеніри, а також подбали про цікаві майстер-класи: створення зефіру, глазурування пряників, виготовлення свічок та магнітиків, водна анімація, розпис хною та кавою тощо. Вітаємо творчі надбання наших учнів!
Переглядів: 380 | Додав: Yulia | Дата: 19.06.2018

«  Червень 2018  »