Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 08.12.2022, 14:31

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Май » 24

24 травня відбувся святковий гала-концерт в рамках закриття 27-го концертного сезону Дитячої філармонії. Концерт відвідали учні 2А та 2В класів, батьки яких усіляко підтримують залучення своїх дітей до міських мистецьких та суспільних заходів та вважають їх однією з форм соціалізації учнів. Діти привітали переможців відбіркового туру мистецького проекту «Відкриваємо нові таланти» центрів позашкільної освіти міста та насолодилися їх виступами.

Співпраця з Кіровоградською обласною філармонією продовжилася і для старшокласниками. На запрошення директора установи М. І. Кравченка та заступника директора по роботі з дітьми І. В. Полонської 20 учнів 7-11 класів з педагогом-організатором І. Л. Суховенко побувала на фан-зустрічі з акторами популярного українського молодіжного серіалу «Школа». Зі своїми фанатами поспілкувалися 6 виконавців головних ролей серіалу: Яніна Андрєєва (учителька економіки Катерина Анатоліївна), Олег Виговський (школяр Назар), Карина Чернявська (школярка Ася), Микита Вакулюк (учитель англійської Алекс), Олена Курта (завуч Дарина Петрівна) та Олександр Петренко (школяр Паша).

Учні задавали артистам запитання про зйомки та плани на наступний сезон, фотографувалися, брали автографи, охочі могли придбати канцтовари та іншу офіційну продукцію під маркою серіалу «Школа». Дякуємо адміністрації філармонії за надану можливість цікавого спілкування!

... Читать дальше »
Просмотров: 369 | Добавил: Yulia | Дата: 24.05.2018