Субота, 21.09.2019, 03:29

Головна » 2018 » Травень » 22

21 травня творче об’єднання хореографічних колективів «Сузір’я зразкових» вшосте звітувало перед громадськістю міста про свою діяльність. Найважливішими і найдоброзичливішими глядачами дійства, що відбулося на сцені обласної філармонії, були неперевершені батьки танцюристів – порадники, натхненники, співавтори проекту «Танцюємо з батьками!», який подарував всім учасникам море позитивних емоцій, шалену енергетику та чудовий настрій. Переглядом відеозвіту цьогорічного флеш-мобу ведуча Н. В. Мілентій запропонувала розпочати VI звітний концерт.

Плідна співпраця хореографічних колективів управління освіти МРК втілилася у театралізовану програму «Подорож Кульбабки» (автор лібрето Павло Чорний, режисер Євгенія Сілант’єва). У трьох поспіль показах казки свої яскраві танцювальні номери продемонстрували ЗХА «АнютА», «Надія», «Вікторія».

Неодмінним учасником усіх заходів ТО «Сузір’я зразкових» є ЗХА «Алегро» школи-інтернату. Під час концерту вихованці молодшої та середньої групи виступили з номером «Веселі цуценята», а старші виконали «Попурі танців народів Балкан». За високу результативність та творчий внесок у хореографічну відомість міста солістки ансамблю Діана Козир, Олександра Криворучко, Олександра Павлова, Анна Пінчук були нагороджені грамотами ТО «Сузір’я зразкових».

Підсумком роботи колективу впродовж навчального року стала нова постановка «Дубо-танець», у якій задіяно вихованців середньої та старшої груп. Прем'єра танцю сталася саме на VI звітному концерті. Неперевершена мить! ... Читати далі »
Переглядів: 109 | Додав: Yulia | Дата: 22.05.2018

19-20 травня до World Orienteering Day у м. Світловодськ на базі санаторної школи-інтернату Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провів 3-4 етапи Кубку області зі спортивного орієнтування. У змаганнях брали участь ліцеїстки ІІ взводу Єлизавета Соловйова та Анна Леонова, тренер І. Ф. Сільченко. У наметовому містечку дівчата перебували разом з командою Маловисківського району, за яку виступав випускник школи Олексій Москаленко.
   Дистанція І дня складалася з 19 КП і виявилася не надто складною для учасниць, що вже мають певний досвід змагань. За підсумками етапу Єлизавета Соловйова показала ІІ результат у категорії Ж16. Вітаємо! Дистанція ІІ дня мала 10 КП, проте її долання ускладнив дощ, який перетворив на екстремальні перешкоди досить круті спуски і підйоми. На жаль, цього дня дівчатам не вдалося знайти усі контрольні пункти і потрапити у залік. У вільний час туристки із задоволенням прогулялися берегом «Світловодського моря» - Кременчуцького водосховища та отримали насолоду від краси побачених краєвидів.

20 травня відбулося відкриття у місті велосезону. У пробігу, що стартував від фортечних валів, брали участь учні передкадетського 5Б класу Андрій Молодцов, Іван Ставенко, Ігор Паскаль, Дмитро Бідненко, Данило Єлецький, Микола Дуденко з тренером І. П. Поліщуком. Колона рушила вулицями Ушакова - Яновського – Академіка Тамма – Попова – Соборною – Великою Перспективною із зупинкою на центральній площі, де велосипедисти влаштували флешмоб та утворили «живий» прапор України. Після цього спортсмени продовжили рух до вулиці Вокзальній та фінішували на Козачому острові, де на гостей свята чекали розваги, канатове містечко, польова кухня та морозиво для дітей. Хлопці успішно пройшли 4 контрольні пункти.
   Цьогорічний загальний маршрут велопробігу складав майже 15 кілометрів. Вітаємо прагнення наших учнів до здорового способу життя!
Переглядів: 115 | Додав: Yulia | Дата: 22.05.2018

«  Травень 2018  »