Субота, 21.09.2019, 03:52

Головна » 2018 » Травень » 16

11 травня після уроків група кадетів ІІІ-IV взводів з наставниками Є. П. Горенком, Д. Г. Жабковським, О. П. Капчелею та співробітником школи О. В. Делюрманом здійснили мандрівку-розвідку до с. Суботці Знам'янського району. Юнаки задумали риболовлю з ночівлею, і кілька щасливчиків справді упіймали «здобич», проте головною метою був відпочинок на природі у товариській компанії.
   Не зайняті ловлею риби хлопці заготовили дрова, розпалили багаття та допомогли з приготуванням вечері. Роль шеф-кухаря узяв на себе Євгеній Павлович, а в меню цього вечора, окрім традиційної похідної каші, був шашлик з курятини. Нічні посиденьки з байками біля вогнища, чисте повітря, чудові краєвиди, річна свіжість - подорож принесла хлопцям задоволення, надала позитивних емоцій та нових сил перед рубіжним іспитом - випускними та вступними екзаменами. Хай щастить!

Переглядів: 123 | Додав: Yulia | Дата: 16.05.2018

14 травня на базі НВО №6 відбувся фінальний захід сезону проекту управління освіти міської ради «Літературний салон». Він був присвячений творчості нашого земляка – письменника, сценариста і режисера Олександра Жовни та стався під патронатом народного депутата України Костянтина Яриніча. На цю зустріч з театралізованим номером за твором О. Жовни «Вокзальне вікно» прибули учні школи-інтернату Валерія Бровко, Андрій Семенов, Вадим Холявка разом з педагогами О. Є Шапаренко, О. Л. Тарас, Н. Г. Брюховецькою та О. В. Полуворченком.
   Після виступів відбулось нагородження фіналістів сезону Літературних салонів. Творчий колектив школи школи був нагороджений грамотами управління освіти міської ради педагогам за творчий підхід та учням за креативність, ентузіазм та активну участь у житті міста, грамотою, підписаною письменником, та грошовим сертифікатом мецената Костянтина Яриніча. Перед учасниками заходу виступив ЗХА «Алегро». Вихованці Ю. В. та Н. В. Мілентіїв виконали «Румунський танець».
   Ми дякуємо нашим талановитим учням та відданим літературі педагогам за натхнення і артистизм, які, нажаль, не вдалося продемонструвати з усім блиском через технічні проблеми. Вдячні за увагу до учнівської творчості Олександру Юрійовичу Жовні та Костянтину Володимировичу Яринічу.

... Читати далі »
Переглядів: 120 | Додав: Yulia | Дата: 16.05.2018