Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 18:50

Головна » 2018 » Квітень » 16

Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло», засновниками якої є Святослав Нечитайло та його родина, одним з напрямів діяльності має видавництво художньої та навчальної літератури для дітей шрифтом Брайля. Фондом реалізується проект «Книга Брайлем», мета якого - зробити читання художньої літератури більш доступним для незрячих. За 2,5 роки було адаптовано 32 твори, безкоштовно поширені в спеціалізовані та універсальні бібліотеки України.
   З березня 2018 року впроваджено новий спосіб розповсюдження книг: спеціальні школи-інтернати отримують книги на постійній основі, а всі інші можуть замовити книгу для безкоштовного тимчасового використання (терміном до 6 місяців) у формі адресної розсилки. Батьки незрячих дітей можуть замовити книги на сторінці сайту.
   Адреса фонду: 02081, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 23В, тел. +38(050)304-90-68.
   Контактна особа: Ірина Кривущенко, +38(050)450-54-41, iryna.kryvushchenko@bayaderagroup.com.
Переглядів: 247 | Додав: Yulia | Дата: 16.04.2018

Адміністрація навчального закладу та наставники кадетських взводів опікуються налагодженням шефських стосунків з установами та службами, що можуть надати випускникам допомогу у оптимальному виборі майбутньої професії. Так, старшокласники отримали запрошення завідувача сектору кадрового забезпечення науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВСУ в Кіровоградській області Віктора Володимировича Межакова ознайомитись з непростою, але дуже важливою для суспільства роботою судового експерта. відвідати директор М. В. Бабій. На ознайомчу екскурсію до Кіровоградського НДЕКЦ МВС ліцеїсти ІІ-ІІІ взводів завітали 12 квітня.
   Досвідчені фахівці експертного підрозділу ознайомили гостей із специфікою роботи експертів за різними напрямками експертних спеціалізацій та продемонстрували сучасне лабораторне обладнання, яке використовується фахівцями під час проведення експертних досліджень. Завідувач відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Юрій Павленко розповів гостям про особливості роботи свого відділу, продемонстрував крапельні реакції та запропонував під мікроскопом роздивитися речовини рослинного походження, які надходять на дослідження.

Головний судовий експерт-вибухотехнік сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Аркадій Прошаченко ознайомив ліцеїстів з основними правилами поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів. Юнаки та дівчата з неабиякою цікавістю оглянули унікальну колекцією макетів саморобних вибухових пристроїв і боєприпасів та дізнались про способи маскування вибухових пристроїв під побутові предмети.
   Враховуючи актуальність профілактики наркоманії у підлітковому середовищі, експерти роз'яснили учням небезпечність та негативні наслідки вживання наркотичних речовин. Відвідувачам були продемонстровані об'єкти інформаційно-довідкових колекцій, які використовуються експертами під час проведення експертних досліджень.
   Дякуємо експертам за цікавий захід та готовність до подальшої співпраці щодо профорієнтації, морального та патріотичного виховання ліцеїстів.
... Читати далі »
Переглядів: 304 | Додав: Yulia | Дата: 16.04.2018