Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 19:12

Головна » 2018 » Квітень » 13

Космос захоплює та вражає. 12 квітня під час виховного заходу «Цікаві факти про космос і космонавтів» учні 3А та 4А класів дізналися цікаві факти про планети Сонячної системи, зірки та чорні дірки, про професію космонавта та космічних першопроходьців, зокрема, українців. Разом з вихователем О. В Мартиненко діти оформили дошку космічними малюнками і фотографіями космонавтів, книгами про космос, про Ю. О. Гагаріна.

Аліса Кречетова принесла з дому архівний альбом фотографій старту ракети, підготовки космонавтів до польоту тощо, який створила її бабуся - колишня журналістка, яка працювала на Байконурі. Аліса підготувала цікаву розповідь про космодром та біографію Гагаріна, адже робота її дідуся-інженера (на фото у центрі у військовій формі) була пов'язана із запуском космічних кораблів. Наприкінці заходу діти із задоволенням розфарбували малюнки космічних кораблів.

Учні 3В класу з керівниками класу Т. В. Куліковою та А. А. Івановою здійснили екскурсію до Музею авіації ЛА НАУ. Завідувач музею – колишній воєнний льотчик, потім – викладач аеродинаміки Леонід Іванович Кірєєв вразив уяву учнів захоплюючою розповіддю про історію авіації, особливості роботи гвинтокрилів та «чорні скрині» літаків. Хлопці побували за штурвалом літака в тренажері-кабіні, оглянули макет ракети, на якій Юрій Гагарін здійснив перший космічний політ, приміряли льотчицьку атрибутику та відчули себе пілотами і штурманами. Діти були дуже задоволені, сповнені новими знаннями та цікавими враженнями.

... Читати далі »
Переглядів: 305 | Додав: Yulia | Дата: 13.04.2018

12 квiтня на базi Льoтнoї академiї НАУ вiдбувся традицiйний IТ-фестиваль 4.0. Гoстi заходу мали мoжливiсть переглянути чисельнi демoнстрацiйнi стенди з технiкoю рiзнoгo призначення, а такoж взяти участь у кoнкурсах для глядачiв. Для учнiв шкiл була рoзрoблена спеціальна прoграма з демoнстрацiєю технiки, iнфoрмацiєю прo рoбoту авiаприладiв, презентацiєю рoбoтoтехнiки, рoзрoбленoї студентами.

У рамках фестивалю вiдбулися змагання «РoбoСлалoм» (гонки запрограмованих роботів вдовж чорної лінії). У змаганнях брали участь 15 сконструйованих школярами роботів LEGO Mindstorms EV3, які пройшли перевірку відповідності. Один з них представили члени гуртка «Робототехніка» кадети VI взводу Євгеній Голуб, Ілля Іванов, Дмитро Бугера, керівник команди О. Ф. Лафа. Було проведено два матчі з доланням дистанції від старту до фінішу та у зворотному напрямку. Ускладненням другого матчу було транспортування роботами макетів трапу. Переможець визначався за найменшим часом.

Призерами змагань стали команди «Адреналін» (Добровеличківське НВО, І місце), «Lego-drive» (НВО «Вікторія-П», ІІ місце), «Velogen» (Долинська гімназія №3, ІІІ місце). Команда школи-інтернату посіла Х місце. Вітаємо переможців та учасників, бажаємо семикласникам втілити набутий досвід у подальші перемоги!
   Дякуємо організаторам заходу, серед яких був випускник школи Іван Шеремет. 12 квітня стали відомі переможці освітнього проекту «Авіатор 2018», який всьоме реалізував для студентів технічних спеціальностей України Фонд Бориса Колеснікова. У конкурсі за участю більше 8 000 конкурсантів з 50 вузів країни Іван вдруге став переможцем! У складі сотні кращих конкурсантів, які подолали три етапи тестувань з ключових предметів і успішно захистили свої проекти в фіналі, він відвідає Міжнародний авіасалон Фарнборо в Лондоні. Нагадаємо, що нагородою за перемогу у попередньому конкурсі була подорож до Парижу. Приємного відпочинку на завершення напруженого навчального року!
Переглядів: 247 | Додав: Yulia | Дата: 13.04.2018

«  Квітень 2018  »