Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 03.03.2021, 20:44

Головна » 2018 » Квітень » 11

Журі міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» оприлюднило підсумки конкурсу. Приємно зазначити, що всі роботи, презентовані гуртківцями ЦПВ «Оріон», були визнані переможцями:
   – колективне панно «На Великдень» (солоне тісто), гурток «Рукоділля», кер. Олена Леонідівна Балинська – І місце;
   – колективні роботи «Крутилася писаночка» (писанкарство), гурток «Рукоділля», кер. Олена Леонідівна Балинська – І місце;
   – прикраси «Троянди» (бісероплетіння) Вероніки Ситенкової, гурток «Український сувенір», кер. Людмила Іванівна Мандрик – І місце;
   – «Пектораль» (витинанка) Діани Гавенко, гурток «Український сувенір», кер. Людмила Іванівна Мандрик – ІІ місце;
   – «Україна - ненька рідна » (малюнок-триптих) - колективна робота гуртка «Юний художник», кер. Лариса Олександрівна Пустільнікова – І місце.
   Було відзначено високий рівень виконавської майстерності та якісну підготовку робіт учнів школи-інтернату: різноманітність технік, естетичне оформлення, відображення українських традицій. Конкурс було проведено з метою виявлення художньо обдарованих дітей, підтримки та популяризації їх творчості з образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва і традиційних художніх ремесел, сприяння реалізації творчих задумів, пробудження в учнівської молоді поваги до національної культурної спадщини українського народу. Вітаємо переможців!
   Упродовж роботи майстер-класу панувала творча та доброзичлива атмосфера, що об’єднала вчителів-однодумців, сповнених бажанням професійного зростання та самовдосконалення.

Також затверджено підсумки обласного етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» за напрямами «Космічне мистецтво» та «Космічна історія». На адресу оргкомітету регіонального відділення УМАКО «Сузір’я» надійшло 313 творчих робіт, у тому числі від учнів школи-інтернату, ліцею «Сокіл» - переможців міського етапу.
   На обласному рівні Дипломом ІІ ступеня Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Український шатл» було нагороджено Сергія Рябка, гурток «Умілі руки», кер. Олександр Васильович Іщенко. Диплом ІІІ ступеня за роботу «Невідома планета» виборола Вероніка Ситенкова, гурток «Український сувенір», кер. Людмила Іванівна Мандрик. Наші вітання!
Переглядів: 252 | Додав: Yulia | Дата: 11.04.2018

10 квітня кадети та ліцеїсти ІІ-IV взводів мали зустріч з представниками регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Кіровоградській області Олегом Потьомкіним та Вікторією Драбиною. Юристи розповіли старшокласникам про напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, зокрема, про проект «Я маю право!». Увага учнів була привернута до основних положень Європейської конвенції з прав людини, компетенцію та порядок роботи Європейського суду з прав людини.
   Також учні дізналися про новації в практиці захисту прав дитини. Юристи зазначили ефективність ініціативи Мін'юсту «Чужих дітей не буває», завдяки якій з початку року діти отримали 840 млн грн. несплачених батьками аліментів. Її успішність підштовхнула до чергового кроку: в усіх регіонах почали діяти штаби з ліквідації заборгованості по заробітній платі та захисту прав найманих працівників.
Переглядів: 284 | Додав: Yulia | Дата: 11.04.2018

«  Квітень 2018  »