Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 10.12.2022, 03:31

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Февраль » 12

Захід, присвячений відкриттю ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор, що розпочалися у південно-корейському місті Пхенчхан, 9 лютого відбувся на ковзанці «Слайз». На урочистій церемонії було піднято державний прапор України та прапор Національного олімпійського комітету України. У заході взяли участь кадети VI взводу з наставниками О. Ф. Лафою та О. В. Полуварченком. Для присутніх виступили спортсменки – вихованки секції фігурного катання ковзанки «Слайз», переможниці міжнародних аматорських змагань у Польщі та Білорусі. Долучився до заходу й найтитулованіший спортсмен Кіровоградської області, срібний призер Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї з велотреку, триразовий чемпіон світу, рекордсмен світу, почесний громадянин міста Олександр Симоненко.

Після церемонії кадети скористалися запрошенням адміністрації льодової ковзанки, директор Катерина Скороход провести тренування на льоду. Дякуємо за можливість цікавого активного відпочинку!
   Захід було організовано відділенням НОКУ в Кіровоградській області за сприяння управління освіти, науки, молоді та спорту КОДА.
... Читать дальше »
Просмотров: 323 | Добавил: Yulia | Дата: 12.02.2018

23 січня міське управління освіти організувало презентаційний захід «Смачні сніданки». На ньому кухарі 11-и закладів загальної середньої освіти міста представили експериментальне меню та продукти харчування, отримані закладами від постачальників для приготування страв. На заході школа-інтернат була представлена відеопрезентацією «Територія користі і смаку», яку і пропонуємо увазі батьків та опікунів наших учнів.
Просмотров: 295 | Добавил: Yulia | Дата: 12.02.2018

«  Февраль 2018  »