Четвер, 12.12.2019, 08:45

Головна » 2017 » Грудень » 21

Напередодні першого з низки зимових свят Дня святого Миколая учні школи під керівництвом педагога ЦПВ «Оріон» Л. О. Пустільнікової та заступника директора школи з виховної роботи Н. В. Мілентій підготували актовий зал до урочистостей, прикрасили новорічними іграшками та атрибутами. Цьогоріч стараннями директора ЦПВ «Оріон» Олени Леонідівни Балинської декорація поповнилася новим чудовим елементом - тонкої роботи, достовірно виконаним надзвичайно красивим каміном. З березовими полінами! Дякуємо Олені Леонідівні та її помічникам за таке диво!
   Ще один чудовий новорічний атрибут - двійко веселих клоунів - подарували закладу третьокласниця Катерина Куделя та її мама Інна Сергіївна. Ця талановита родина весь час радує колектив школи, наших гостей та відвідувачів майстерними hand-made виробами. Дякуємо!

13 грудня відбувся міський етап новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та «Український сувенір». Для неї Катя з мамою виготовили чарівні сувеніри «Чобіток» та «Новорічні дверцята», виконані в техніці декупаж, у яких передано різдвяний настрій, колорит європейських традицій та українського побуту. Як і завжди, свої роботи для виставки представили також вихованці ЦПВ «Оріон»:
    – «Новорічна красуня», Ілона Макарчук, гурток «Український сувенір», керівник Л. І. Мандрик;
   – «Коляда до хати йде…», картина восковими олівцями, у якій використані окремі малюнки, що Дмитро Антонов, Богдан Виштаченко, Євгенія Олах створювали під час занять гуртка «Юний художник», керівник Л. О. Пустільнікова;
  – «Новорічний вінок» з гілочок берези, прикрашений природними матеріалами, у виготовленні якого брала участь Валерія Барбой, та композиція «Подаруночки з лісу», виконана з джута, кавових зерен тощо за участю Анастасії Мирзи, гурток «Рукоділля», керівник О. Л. Балинська.
    За результатами конкурсу вихованці школи вибороли ІІ місце у номінації «Новорічна композиція». Вітаємо гурток «Рукоділля» та Олену Леонідівну Балинську!
Переглядів: 154 | Додав: Yulia | Дата: 21.12.2017

19 грудня учні школи брали участь у міській акції «Прикрась ялинку зі святим Миколаєм». Напередодні вихованці гуртків «Рукоділля», «Умілі руки», «Український сувенір» під керівництвом О. Л. Балинської, О. В. Іщенка, Л. І. Мандрик виготовляли ялинкові прикраси: різдвяні зірки, чобітки, птахи, кульки і півмісяці, розписані у народному стилі. Під час акції старшокласниці – лідери шкільного самоврядування Анастасія Мирза, Вероніка Гебескул, Аліна Гонтар, Валерія Барбой, Марина Коробка, Валерія Бровко разом з Андрієм Шумигаєм, О. Л. Балинською та педагогом-організатором І. Л. Суховенко розвісили їх на традиційно «нашій» ялинці поблизу міської ради.

По обіді на площі перед міськрадою розпочалося святкування: пісні і танці перемежалися привітаннями та побажаннями від міських та обласних керівників. Народний депутат України Костянтин Яриніч вручив подарунки найактивнішим представникам міського парламенту дітей. Одним з тих, кого депутат вважає майбутніми представниками нашого міста в українському парламенті, є кадет ІV взводу молодший сержант Андрій Осипенко. За активну громадську діяльність він був нагороджений грамотою і, звісно, подарунком «від Миколая».

Кульмінацією свята стало прибуття новенького автобусу - подарунка для Центру реабілітації дітей-інвалідів. З нього на площу висадився десант Миколаїв з подарунками. Учні школи, що отримали запрошення на захід, - Назар Драч, Максим Швиденко, Іван Вакуленко, Євгенія Пшенична, Валерія Кошелєва, Маряна Ануфрієва, Максим Чудинович, Софія Рокочук, Мирон Біденко, Єгор Дубровін – із захватом впізнали у парі прибулих восьмикласницю Валерію Бровко та вихователя І. С. Черчелюка. З нагоди свята всі отримали гостинці від міського голови Андрія Райковича та сфотографувалися разом з педагогами К. І. Томко, Т. В. Гавриловою, І. Л. Суховенко у товаристві св. Миколая та Снігуроньки. Веселих свят!
... Читати далі »
Переглядів: 144 | Додав: Yulia | Дата: 21.12.2017