Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 25.03.2023, 19:34

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2017 » Декабрь » 06
  
  
  
   В Кіровоградській обласній філармонії відбулися урочистості, під час яких волонтери та представники громадських організацій отримали відзнаки міської та обласної влади. Маємо приємність привітати серед нагороджених друзів навчального закладу, які співпрацюють зі школою-інтернатом у багатьох заходах: Ю. Мартинюк-Жосан, І. Колпак, В. Кашпуренка.
   У навчальному закладі теж працює волонтерський загін, який провів чергову акцію «Зможемо – допоможемо!» зі збору подарунків для військових на Сході. Учні та батьківські комітети 1Б, 2А, 2В, 3Б, 4В, 5Б, 6Б, 6В, 9Б, 10 класів підготували бійцям солодкі гостинці, а учні 4Б передали талісмани-янголят ручної роботи, що будуть і оберегами, і новорічними прикрасами. У пакунки додали й листівки-привітання солдатам.
  
  
 
   5 грудня дитячі гостинці разом з посилками інших школярів та вихованців дитсадків міста відправили бійцям, які беруть участь у бойових діях на Сході країни. До місця збору перед міською радою їх доставили кадети Андрій Шумигай та Олександр Савченко та співробітник школи О. В. Дюлерман. Вантаж, за словами голови ГО «Серця матерів Кіровоградщини» Інни Колпак, поділено на дві частини: одна - для дислокованих у районі Донецька та Луганська, а інша - для військових Маріуполя. По батальйонам та локаціям пакунки розвозитимуть до 19 грудня. Бажаємо України мирного Нового року!
... Читать дальше »
Просмотров: 341 | Добавил: Yulia | Дата: 06.12.2017

  
  
   Педагогічне сьогодення характеризується інтенсивними пошуками нових технологій, що запроваджуються в навчально-виховний процес. Необхідність формування в учнів світогляду, інтегрованого екологічного мислення потребує нового філософського усвідомлення мети і завдань виховання та навчання.
   Нагальна потреба нових підходів до навчально-виховного процесу, з одного боку, і взаємопроникнення освітянських ідей Заходу і Сходу з іншого, призвели до широкого втілення в практику загальноосвітніх шкіл України зарубіжних педагогічних технологій. Проте, нові підходи в педагогіці мають чимало спільних положень із поглядами й практичними наробками відомого педагога-мислителя XX століття В. Сухомлинського.
  
  
   Педагогічна спадщина В. Сухомлинського багатопланова. Вона зазнавала певної еволюції, постійно збагачувалася, поглиблювалася. Хоча він жив і творив у минулому столітті, ставлення до його діяльності та ідей не змінилося. Його педагогічна концепція високогуманна і демократична, органічно поєднує класичну і народну педагогіку.
   6 грудня в навчальному закладі відбулися педагогічні читання «В. О. Сухомлинський і школа XXI століття. Реалізація педагогічних ідей В.О. Сухомлинського в сучасній практиці навчального закладу», на яких досвідом використання ідей В. Сухомлинського в повсякденній педагогічній діяльності з колегами поділилися Я. В. Семенченко, В. І. Плотнікова, Ю. І. Єрьоменко, О. В. Гультяєва, Є. П. Горенко, О. В. Кондратенко.
Просмотров: 331 | Добавил: Yulia | Дата: 06.12.2017

Пошук

Календар
«  Декабрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2023
Інформація оновлюється
Создать бесплатный сайт с uCoz