Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 16.09.2021, 17:12

Головна » 2017 » Листопад » 14

Зусиллями адміністрації та педагогічного колективу, співпрацею з громадськістю микрорайону створений позитивний імідж нашого навчального закладу. Його своїми успіхами, творчими і спортивними перемогами, суспільно-корисними справами підтримують учні, кадети та ліцеїсти. Чимало родин не лише Новомиколаївки, а й інших районів міста та приміських населених пунктів віддають перевагу школі-інтернату, ліцею «Сокіл» під час вибору освітнього закладу для своїх дітей.
   До кінця жовтня вже повністю укомплектовані 4 перших класи наступного 2018/2019 навчального року – подано більше ста заяв. На загальних зборах батьків майбутніх першокласників ближче познайомили з умовами перебування в закладі, напрямками діяльності та формами позакласної роботи. Директор закладу С. Д. Сторчаус представив батьківській громадськості своїх заступників та оголосив початок роботи підготовчих класів.

Нових членів шкільної родини радо вітав центр позашкільного виховання «Оріон». Заступник директора школи з ВР Н. В. Мілентій яскраво представила його педагогічний колектив і вихованців. У 17-и гуртках різних напрямків і нових школяриків навчать співати, танцювати, малювати, вишивати, грати у футбол і волейбол, прийомам тхеквондо і хортингу. Для хлопців-кадетів гурткова робота спрямована на військовий вишкіл, фізичне загартування, виховання патріотизму.
   Присутні оглянули виставку робіт, створених учнями школи разом з батьками та під час занять гуртків «Юний художник», «Рукодільничка», «Умілі руки» та «Український сувенір». У концертній програмі натхненно виступили вихованці гуртка «Мрія» Тетяна Головацька, Крістіна Куженко, Владислава Умрихіна, Денис Каплунов, Єлизавета Бондарєва, керівник Крістіна Іванівна Томко; вокального ансамблю «Даринка», керівник Тетяна Володимирівна Гаврилова; зразкового хореографічного ансамблю «Алегро», хореограф Вікторія Миколаївна Захаревич, художній керівник Юрій Васильович Мілентій, вихванець гуртка «Виразне читання» Олександр Куцин, керівник Вікторія Петрівна Прошаченко.

... Читати далі »
Переглядів: 329 | Додав: Yulia | Дата: 14.11.2017

12 листопада турнір «Кубок Олімпу» урочисто відкрив танцювальний сезон для спортсменів-«бальників» міста. Традиційно крім танцювальних пар обласного центру турнір зібрав спортсменів з Кіровоградської області, гостей з Полтавщини, Черкащини, Дніпропетровщини.
   Учень 7В класу Андрій Семенов в парі з партнеркою Ольгою Голуб виборов І місце у категорії юніори 2 D, європейська програма та ІІ місце у категорії юніори 2 D, латиноамериканська програма. Четвертокласниця Єлизавета Бондарєва перемогла в категорії ювенали 1+2 соло Е, латиноамериканська програма. Вітаємо танцюристів!
   09 листопада шкільна команда брала участь у змаганнях ІІ (міського) туру фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт», що відбулися на базі НВО № 20. Участь у змаганнях прийняли 396 учнів з 33 навчальних закладів міста. Школярі змагались у стрибках в довжину, човниковому бігу (4х9м), стрибках через скакалку. «Соколята», хоча й не потрапили до числа півфіналістів, що розіграли медалі під час перетягування канату, показали високий командний результат, що дозволить їм продовжити боротьбу в залік міської Спартакіади школярів. У індивідуальному заліку Анна Леонова, 10 клас виборола першість у стрибках через скакалку, а її однокласник старший ліцеїст Андрій Аксентьєв став другим у стрибках у довжину. Вітаємо!
Переглядів: 262 | Додав: Yulia | Дата: 14.11.2017

«  Листопад 2017  »