Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 11.08.2022, 18:57

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Октябрь » 26

5 жовтня у Кіровоградському обласному центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбулися міські збори активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що має за мету виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині та українському народу, готовності обороняти рідну землю, бути фізично розвиненими та духовно багатими.

У змаганнях брали участь 17 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Школа-інтернат, ліцей «Сокіл» була представлена трьома колективами. У церемонії відкриття зборів була задіяна прапороносна група у складі ліцеїстів ІІ взводу Аліни Гонтар, Ірини Мілецької, Анни Леонової, Олега Бондарева, Андрія Аксентьєва, Андрія Шумигая, командир Михайло Саленко.

Показовий виступ з військово-спортивного хортингу продемонстрували кадети IV взводу Андрій Чхеїдзе, Сергій Рихнюк, Володимир Кацан, Андрій Луньов, Богдан Жосан, Валентин Бєрніков, Віталій Кохан, Едуард Мирза, Андрій Осипенко, Станіслав Левченко та ліцеїст Ілля Олейніков. Під керівництвом О. В. Ковальчука кадети показали прийоми рукопашного бою та елементи військово-спортивної підготовки.

У основних змаганнях брала участь команда «Нічні кажани»: Богдан Босько, Данило Чумаченко, Дмитро Пивоварчук, Ростислав Куртанич, Андрій Ісаєв, Єлизавета Соловйова, старший джура Нікіта Мохур, ройовий Світлана Лукашова, керівники В. В. Андрійченко, О. П. Капчеля.
... Читать дальше »
Просмотров: 501 | Добавил: Yulia | Дата: 26.10.2017