Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понедельник, 15.08.2022, 15:44

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Октябрь » 24

Військово-патріотична спортивно-туристська гра-випробування «Козацькі забави» є традиційним заходом для учнів нашої школи. І етап «Козацьких забав» «Ми всі діти твої, Україно!» 19 вересня відкрили учні початкової школи. Символом гри, що уособлює мужнього героя - захисника правди, для наймолодших учасників заходу є Котигорошко: «Котигорошко – наш герой! Він України воїн: заради нас у воду і вогонь. Ми з ним одного духу й роду!»

Під час лінійка-шикування класні колективи представили свої іменні братства, виголосили промовки і девізи. Кожне братство отримало маршрутний лист із зазначенням 13 станцій, на яких козачата виконували завдання, які їм пропонували волонтери – кадети та ліцеїсти. Квест включав станції Здоров'язбережна, Європейська, Квіткова, Пісенна, Мальовнича, Гімнастична, Спортивна, Казкова, Географічна, Гомінка, Хореографічна та станцію Кмітливих.

На Директорській станції після спілкування з представниками адміністрації школи кожному братству було вручено «горошинку» із римованим рядком про Котигорошка. Наприкінці заходу старші братчики склали з них вірша та зібрали горошини у один міцний стручок. Наша сила в єдності!

В казках герой звитяжний є, що зло й брехню відважно вб'є.
Його ім'я Котигорошок і він правдивий і хороший!
За правду і добро поб'ється, миру й злагоди доб'ється.
Ми малі ще козаки, засинаєм під казки,
Сниться нам Котигорошок той завзятий і хороший!
Ми теж хлопці-молодці, булава у нас в руці.
Лютий ворог лиш наскоче – скуштувати більш не схоче!
... Читать дальше »
Просмотров: 393 | Добавил: Yulia | Дата: 24.10.2017