Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 07.12.2022, 09:33

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Сентябрь » 14

12 вересня у продовження спортивних баталій з нагоди Дня фізичної культури та спорту України у футбольній майстерності змагалися кадети старших взводів. Цілком гідно проявила себе команда десятикласників з капітаном Віктором Культишевим та воротарем Олександром Берлінським, проте вибороти перемогу у матчі з 11-м класом не змогла - 0:2. Голи на рахунку Ярослава Шевчука та Дмитра Кохана.

Дев'ятикласникам у супротивники дісталася команда вчителів. Є. П. Горенко не пожалів своїх вихованців та забив у ворота капітана Юрія Абрамяна два «сухих» м'яча.

Третій матч грали між собою переможці. Цьогорічні випускники довели, що є досить вправними з футболу, і здійснили мрію всіх старшокласників останніх років - перемогли команду вчителів з рахунком 3:0. Голи забили Ярослав Шевчук, Дмитро Кохан та капітан команди Денис Шевченко. Бажаємо тим з одинадцятикласників, хто прагне, аби футбол став їхньою професією, подальших перемог!
... Читать дальше »
Просмотров: 333 | Добавил: Yulia | Дата: 14.09.2017

З метою привернення уваги учнів до проблем використання і економії енергії та енергоресурсів в закладах освіти міста тривають Дні енергії. 13 вересня до школи-інтернату, ліцею «Сокіл» завітав голова Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги В. Г. Приходько. У бесіді із старшокласниками Віталій Григорович висвітлив питання охорони навколишнього середовища, мотивував школярів до зберігання ресурсів та енергії, використовував ілюстративний матеріал для тлумачення процесу рециклінгу (вторинної переробки сировини) та виховання екологічної свідомості учнів. Шкільному самоврядуванню було передано комплект інформаційних та агітаційних матеріалів, що сприятимуть підвищенню ефективності виховної роботи щодо дбайливого ставлення до енергоресурсів. ... Читать дальше »
Просмотров: 273 | Добавил: Yulia | Дата: 14.09.2017