Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понедельник, 20.03.2023, 14:52

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2017 » Март » 17
 
   16 березня у порядку реалізації заходів щодо орієнтації юнаків на свідомий вибір професії, пов'язаної з військовою службою, відбулася зустріч кадетів IV взводу з бійцем 17-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади Віталієм Зеленим. Восьмикласники дізналися про особливості роботи військового зв'язківця, поважно сприйняли розповідь про перебіг бойових дій на Сході, учасником яких гість був особисто.
  
  
   Віталій є членом місцевого осередку ВГО «Сокіл», з якою співпрацює багато наших кадетів. Заходи і тренування «сокільців» великою мірою подібні до кадетських. ... Читать дальше »
Просмотров: 328 | Добавил: Yulia | Дата: 17.03.2017

  
  
   9 березня з Києва у подорож містами України вирушив п'ятий потяг єднання України «Труханівська Січ». Метою акції є консолідація та взаєморозуміння громадян з різних куточків країни. 15 березня потяг прибув до нашого міста. Під час складання програми перебування волонтерів на Кіровоградщині обладміністрацією було визначено знайомство подорожуючих з нашим навчальним закладом. Гостинність наймолодшим учасникам акції надали кадети та ліцеїсти І-ІІІ взводів. Коротку інформацію про навчальний заклад довів директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус. Гості бачили вже чимало ліцеїв та вузів військового спрямування, проте в нашому закладі їх вразила різноплановість спеціалізацій: освіта дітей з вадами зору і утримання сиріт, кадетське виховання і високого рівня хореографічна робота... Презентацію військово-спортивного напрямку, підготовлену під керівництвом В. В. Андрійченка, волонтерам представили молодші сержанти Владислав Жабко та Надія Кобець.
  
  
  
   Гостям була запропонована екскурсійно-показова програма зведеного кадетського підрозділу з локаціями, що відбивають різні аспекти кадетської підготовки. Старший вихователь В. В. Андрійченко висловив задоволення чіткістю роботи кадетів та ліцеїстів та діями командирів середньої ланки в зонах їх відповідальності: молодшого сержанта Максима Брайченка - стройова підготовка; старшого ліцеїста Наталії Рябко - заняття з долікарської допомоги; старшого кадета Михайла Саленка - стрільби в тирі з пневматичної зброї; старшого ліцеїста Артема Тарана - показове долання дистанції на стенді для боулдерингу; кадета Андрія Чхеідзе та молодшого сержанта Станіслава Левченка - заняття в мультимедійному тирі; старшого ліцеїста Дениса Дуденка - тренування з бойового рукопашу. Користуємося нагодою подякувати за недавнє придбання - бійцівський килим - батьківському комітету кадетських класів та меценату С. В. Слюсаренку, який виклав більшу частину вартості цього вкрай необхідного для повноцінних і безпечних тренувань кадетів інвентарю. Також дякуємо керівнику гуртка КОЦТКЕУМ А. В. Чаловському за сприяння проведенню тренувань з туризму та Н. В. Мінченко за супровід екскурсії до музейної кімнати школи.
  
  
  
... Читать дальше »
Просмотров: 381 | Добавил: Yulia | Дата: 17.03.2017

Пошук

Календар
«  Март 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2023
Інформація оновлюється
Создать бесплатный сайт с uCoz