Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 09:39

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Декабрь » 20

19 грудня на площі перед міською радою запрацювала резиденція святого Миколая. Юні жителі міста радували господаря віршами і піснями та отримували в нагороду гостинці. Різдвяний пряник за віршик заробив Іван Невідомський, а Денис Каплунов заспівав різдвяну пісню. А між прикрашеними дітьми ялинками розташувався «Різдвяний вертеп», біля якого із задоволенням сфотографувалися на згадку діти, що були запрошені на міські урочистості.

Сюрпризом для учасників святкування стала поява на площі Миколаїв, що прибули на новеньких тролейбусах. Вони привезли новорічні ялинки для дітей переселенців, мешканців ДБСТ «Наш дім», центру реабілітації дітей-інвалідів. Серед тих, хто створював на площі атмосферу очікування дива, був О. В. Полуворченко. Діти радісно вітали найріднішого Миколая, пишалися його представницьким виглядом та золотими руками майстрині Людмили Борисівни Кравченко, що створила чудове казкове вбрання.

... Читать дальше »
Просмотров: 390 | Добавил: Yulia | Дата: 20.12.2016

Всі діти гаряче чекають омріяного приходу святого Миколая, а наші нетерплячі третьокласники вирушили на пошуки таємних стежок Миколая та покликали приєднатися до своєї мандрівки всіх учнів початкової школи. Святкову програму вони підготували разом з вчителями Ж. Л. Скринько і В. М. Захаревич і дуже старалися – виразно декламували вірші, гарно співали, вивчили таночки.

Кумедний номер «Курчата» підготували першокласники Іван Руденко (1Б), Марія Петюренко, Анна Коблик, Сергій Зорин (1В), та дошкільнята Марія Геращенко. А гордовитого Півня зобразив акомпаніатор Леонід Миколайович Куроп'ятник.

Танцювальну композицію «Ляльки» талановито виконали учениці 3Б класу Анастасія Малиш, Марина Бахмуцька, Валерія Кім. Всім сподобалися сольні пісні Єлизавети Бондарєвої «Нічка-чарівничка», «Пісня про ангела», а яким завзятим у ролі Чортика був Денис Юрчик!

Заключним акордом, що завершив всю симфонію чарівного свята, став таночок «Ой, щедрик, щедрик, йде до нас Новий рік…» у виконанні молодшої групи ЗХА «Алегро». Всі танцювальні номери діти підготували під керівництвом Вікторії Миколаївни Захаревич.

Щасливими посмішками і радісним переспівом дзвонів діти зустріли святого Миколая – багатого на друзів, щирого на подарунки. Свій чарівний посох Миколай передав директору закладу С. Д. Сторчаусу, який привітав дітлахів із справді чудовим святом, що пролетіло «на одному диханні», бо було ретельно продумано і чітко організовано.
   Нехай передново ... Читать дальше »
Просмотров: 504 | Добавил: Yulia | Дата: 20.12.2016

«  Декабрь 2016  »