Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 09:49

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Декабрь » 13

Ворожіння, мaйcтер-клacи, нaродні зaбaви – сьогодні у Кіровоградській облacній бібліотеці для юнaцтвa відзнaчaли cвято Aндрія. Серед близько двох cотень учасників заходу нa андріївcькі вечорниці зaвітaли кадети ІІ та IV взводів з педагогом Л. В. Сергеєвою. Гоcті мaли можливіcть переглянути концерт з музичними тa теaтрaльними виcтупaми, брали участь у мaйcтер-клacах з гончарства та виготовлення виробів із солоного тіста, нaродних іграх тa зaбaвах, навіть у ворожінні, де у жартівливій формі можна було дізнатись долю – вcе це в нaйкрaщих укрaїнcьких трaдиціях.

Долучитись до вечорниць запросили й рятувальників. Вони проводили конкурси по темі безпечної життєдіяльності, роз’яснювали правила поведінки у зимовий період, застерегли школярів від небезпек, які можуть виникнути під час святкувань зимових свят. Хлопці із задоволенням брали участь у розвагах, а наприкінці нaродних гулянь полacувaли укрaїнcькими варениками, що юні читачі ліпили прямо під час свята.
... Читать дальше »
Просмотров: 339 | Добавил: Yulia | Дата: 13.12.2016

Указом президента України від 13 грудня 2007 року в країні було встановлено День благодійності, який відзначається щорічно у другу неділю грудня і присвячується всім людям, хто займається благодійною діяльністю. До цього дня у Києві був приурочений благодійний ярмарок «БЛАГОтвори». Він об’єднав 20 благодійних та громадських організацій, зірок і бізнес заради благої мети: не залишити без уваги та подарунку на різдвяні та новорічні свята жодну дитину. У рамках ярмарку відбувся святковий концерт за участю Світлани Тарабарової, Марти Адамчук, гурту «Клей Угрюмова», балету «ТODES KYIV», цирку «Кобзов» та інших, майстер-клас кулінарної школи «Kartata Potata» тощо. Кияни та гості міста мали змогу купити різдвяні сувеніри та стати учасниками лотереї, а виручені кошти, будуть спрямовані на новорічні подарунки для дітей соціально вразливих категорій, якими опікується асоціація «Соціальний захист».

Свій посильний внесок у добру справу внесли учні школи-інтернату. На запрошення МГО «Назустріч мрії» діти брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Різдвяний HANDMADE» з виготовлення різдвяних сувенірів і декору. Частина робіт була представлена на благодійному ярмарку, а інші стануть найкращими прикрасами для новорічної ялинки і неоціненними подарунками для літніх людей – мешканців Київського геріатричного пансіонату.

... Читать дальше »
Просмотров: 500 | Добавил: Yulia | Дата: 13.12.2016