Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 07.12.2022, 12:29

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Декабрь » 09

7 грудня з нагоди Дня Збройних сил України обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ініціював у школі-інтернаті турнір з піонерболу. У змаганнях за Всеукраїнською програмою «Ти зможеш, якщо зміг я!» брали участь збірні 5-7-х класів. Переможцями турніру стали збірна 7В класу, капітан Олег Заступайло - І місце; команда 6В класу, капітан Анжеліка Кутузова - ІІ місце; збірна 5Б класу, капітан Дмитро Рачкован - ІІІ місце. О. М. Кравченко та О. В. Тимців вручили учням грамоти та медалі, підготовлені ЦФЗН «Спорт для всіх». Вітаємо!
   Дякуємо одинадцятикласницям за допомогу в проведенні змагань.

... Читать дальше »
Просмотров: 434 | Добавил: Yulia | Дата: 09.12.2016

Батьківський комітет 5Б класу запропонував майбутнім кадетам відзначити День Збройних сил України автобусною екскурсією містом «Стежками бойової слави». 5 грудня цей намір був реалізований разом з керівниками класу О. В. Тимців та А. П. Цвиком. Маршрут подорожі пролягав визначними пунктами міста: пам'ятник радянським артилеристам «Гвардійський міномет «Катюша», драмтеатр ім. М. Кропивницького, пам'ятний знак «Першому трамваю м. Єлисаветграда», монумент Богдану Хмельницькому, а емоційною кульмінацією екскурсії було відвідування меморіального комплексу «Фортечні вали».
   Діти вшанували пам'ятники «Скорботна мати-Батьківщина», «Невідомому солдату», пройшли головною алеєю комплексу та алеєю пам'яті військовослужбовців, загиблих у зоні бойових дій на Сході, уважно слухали екскурсовода та намагалися перейнятися величчю подвигу предків.

... Читать дальше »
Просмотров: 385 | Добавил: Yulia | Дата: 09.12.2016