Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 09:23

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Декабрь » 07

Місячника української писемності та мови, проведений у школі-інтернаті вчителями-філологами, був спрямований на розвиток творчих здібностей та самостійності мислення учнів, вихованню в них свідомого прагнення до вивчення української мови. В бібліотеці було влаштовано виставку літератури з історії державної мови, створений тематичний стенд з питань культури мовлення «Національний скарб – українська книга». Створений учнівський проект «Слово – чудовий дар природи», присвячений 160-річчю від дня народження І. Франка, оформлені стіннівки «Любіть Україну і мову її солов’їну» з висловами про рідну мову.

9 листопада, у День української писемності і мови, був проведений день грамотності (написання диктанту українською мовою). Учні знайомилися з літературою, присвяченою розвитку української писемності. Н. Г. Брюховецька запропонувала своїм вихованцям створити «Абетку рідного міста»: п'ятикласники та учні 8В класу добирали фотографії та описання пам'яток Кіровоградщини з назвами на всі літери української абетки для подальшого оформлення у вигляді бюлетеня. Учні 5А, 5Б, 5В, 6Б переглянули міні-фільм «День української писемності».

Впродовж місяця учні були учасниками шкільного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка (переможці – Анастасія Кашпуренко, 8В та Діана Гавенко, 5В), шкільного та міського (Софія Сторчаус, 6В) етапів Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, міського етапу олімпіади з української мови та літератури (Крістіна Куженко, 7А). Успішно пройшов вокальний конкурс «Люблю я пісню українську» шкільного фестивалю «Сузір’я мистецтв». Він сприяв збагаченню учнів емоційно-естетичним досвідом, розвитку універсальних якостей творчої особистості.

... Читать дальше »
Просмотров: 578 | Добавил: Yulia | Дата: 07.12.2016

6 грудня шестикласниці разом з класним керівником Н. С. Малиною та батьківським комітетом вітали чоловічий склад 6В класу з Днем Збройних сил України. Дівчата підготували кожному зі своїх однокласників віршовані привітання, адресували хлопцям теплі слова

... Читать дальше »