Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 09:53

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Декабрь » 01

30 листопада за планом Тижня профілактики шкідливих звичок вихователі Н. Т. Кобець та А. А. Іванова провели виховний захід «Ми обираємо життя». Педагоги спонукали учнів 7В та 2В класів до фізичної активності і занять спортом, пропагували здоровий спосіб життя, сприяли формуванню сильних, морально і фізично здорових, всебічно розвинутих особистостей.

Ніна Трифонівна та Антоніна Антонівна регулярно звертаються до зазначеної теми, яку вважають глобальною проблемою, прагнуть домогтися її розуміння учнями, прищепити їм навички безпечної поведінки, вміння оцінювати ризики та робити правильний вибір. Тільки спільними зусиллями можна зберегти здоров'я і силу нації. Тому до бесіди з учнями педагоги запросили старшу медичну сестру О. В. Бондареву. Разом з дітьми Ольга Володимирівна склала пам'ятку з профілактики грипу - такою була перша зупинка на маршруті подорожі учнів до Острова скарбів.
... Читать дальше »
Просмотров: 347 | Добавил: Yulia | Дата: 01.12.2016

29 листопада за планом заходів в рамках Місячника морально-правового виховання відбулася зустріч юнаків 9-10 класів з лікарем-дерматовенерологом Кіровоградського обласного шкірно-венерологічного диспансеру В. О. Нікіфоровим. Володимир Олегович спілкувався з підлітками з проблеми профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом. Учні дізналися про про шляхи передачі, клінічні симптоми, методи лікування, можливість виявлення на ранній стадії та профілактику СНІДу, венеричних захворювань.
   Також було обговорено «вікові» хвороби підлітків, інфекційні паразитарні захворювання шкіри, що можуть виникнути при порушенні правил особистої гігієни. Учні виявили інтерес щодо теми розмови, цікавилися запобіжними засобами та питаннями гігієни й збереження здоров’я. Хлопці отримали зрозумілі та доступні відповіді і пораду вчасно звертатися до лікаря у разі будь-яких проблем із здоров'ям.
... Читать дальше »
Просмотров: 402 | Добавил: Yulia | Дата: 01.12.2016