Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 07.12.2022, 11:39

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Ноябрь » 21

20 листопада команда «Сокіл-Кірін» школи-інтернату, ліцею «Сокіл» була учасником пішохідного фотоквесту «Iменa герoїв нa кaртi нaшoгo мiстa», ініційованому укрaїнським дитячo-юнaцьким тoвaриствoм «Сiч». Завдання учaсників полягало у пошуку та фотографуванні 7 лoкaцiй - вулиць, нaзвaних iменaми герoїв останнього часу, у знайомстві з пoдвигом герoїв, якi жили пoруч. На кожному етапі гравці вирішували логічні завдання, здійснювали пошук на місцевості, будували оптимальні маршрути переміщення, шукали оригінальні рішення і підказки. Мaйже три гoдини Владислав Жабко, Андрій Осипенко, Юрій Абрамян, Станіслав Левченко, Сергій Рихнюк, Богдан Босько з педагогом-наставником І. С. Черчелюком мандрували мiстoм, ... Читать дальше »
Просмотров: 506 | Добавил: Yulia | Дата: 21.11.2016

11 листопада на базі НВО № 16 відбувся семінар-практикум для вчителів географії та економіки з проблеми «Використання можливостей «Google Apps for Education» для здійснення моніторингу якості навчальних досягнень учнів», керівники - методисти ЦМСПС В. В. Богачук, О. М. Стрюкова. Разом з колегами Л. С. Варніцька брала участь у тренінгу «Створення форм та таблиць засобами Google Apps для контролю знань учнів», який провів вчитель математики і інформатики 16-ї школи О. В. Задорожній. Також учасники семінару відвідали відкритий урок «Основи економічного життя суспільства» в 11 класі, на якому Олександр Володимирович наочно продемонстрував можливості цієї технології для перевірки знань учнів та аналізу їх навчальних досягнень. Учасники семінару підвищили фаховий рівень та констатували, що мету семінару-практикуму було досягнуто.
   15 листопада у семінарі-практикумі на базі НВО № 8 брала участь вчитель хімії та біології О. В. Моторна. Педагоги спілкувалися з проблеми «Інновація в роботі з обдарованими дітьми».
... Читать дальше »
Просмотров: 313 | Добавил: Yulia | Дата: 21.11.2016