Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 11:29

Головна » 2016 » Листопад » 03

26 жовтня працівників позашкільних навчальних закладів міста було запрошено до школи естетичного виховання «В гостях у казки» Новенської селищної ради. На її базі відбувся семінар-практикум «Педагогічна підтримка розвитку особистості в хореографічному гуртку з використанням інноваційних технологій». За відгуками одної з учасниць заходу В. М. Захаревич, гості цього дружного колективу отримали велику насолоду від спілкування з такими високими професіоналами. Семінар проходив під іронично-жартівливим гаслом «Не бійтеся досконалості, вам її не досягти» (С. Далі).
   Гості оглянули матеріальну базу ШЕВ, переглянули фрагменти уроків з гімнастики та художньої гімнастики, contemporary, народні, народно-сценічні та сучасні танці у виконанні різних вікових груп танцюристів. Вікторію Миколаївну та її колег зацікавило питання про початковий щабель підготовки учнів до середнього рівня навченості з хореографії. Користуючись нагодою і розкладом занять в цей день і час, присутні подивилися фрагмент уроку в 2 класі.
   Під час обговорення відкритих занять та підбиття підсумків керівники гуртків висловлювали почуття задоволенння від побаченого, захоплення високою виконавською майстерністю, простотою і спокійним душевним настроєм закладу. В порядку обміну досвідом роботи М. І. Русул презентував кожному рекламну продукцію. Учасники семінару бажали один одному здоров’я, творчого натхнення і досягнення поставлених завдань.

2 листопада на базі КОІППО імені Василя Сухомлинського спеціалісти кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти О. М. Молчанова та В. В. Павлюх провели семінар-тренінг для практичних психологів шкіл-інтернатів та спеціальних шкіл, дитячих будинків, центрів соціально-психологічної реабілітації з проблеми «Розвиток професійної компетентності психологів в умовах освітніх змін». ... Читати далі »
Переглядів: 514 | Додав: Yulia | Дата: 03.11.2016

«  Листопад 2016  »