Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 09:42

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2016 » Квітень » 20

У розвиток кадетської складової освіти домовлено про співпрацю між навчальним закладом та Кіровоградським стрілецьким батальйоном Криворізької військової частини 3011 внутрішніх військ МВС України (тепер це частина Національної гвардії України), командир Ігор Володимирович Калиновський. Перший спільний захід відбувся 18 квітня.

... Читати далі »
Переглядів: 458 | Додав: Yulia | Дата: 20.04.2016

10-16 квітня в місті Фьорд (Норвегія) відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики. Його учасницею була 25-річна випускниця школи-інтернату Анастасія Келар. Із результатом 107 кг у поштовху вона посіла VII місце у ваговій категорії 58 кг. Анастасія є майстром спорту, близько 4 років є членом збірної команди України з важкої атлетики. Бажаємо вдалих стартів!

13-16 квітня у місті Славутич Київської області проходив XXV турнір пам'яті Героїв Чорнобиля і чемпіонат України серед юнаків до 17 років з важкої атлетики. Колишня учениця школи-інтернату Ольга Пікаш у категорії 58 кг виборола три золотих медалі чемпіонату (164 кг, 74+90). За підсумками турніру Ольга завоювала місце у збірній України, яка виступатиме у вересні на подібному чемпіонаті Європи у Польщі. ... Читати далі »
Переглядів: 453 | Додав: Yulia | Дата: 20.04.2016