Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 03:25

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Апрель » 12

Оприлюднено підсумки проведеного 6 квітня міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». На розгляд журі було представлено 229 робіт учнів 31 навчального закладу, виконаних у найрізноманітніших техніках: аплікація, м'яка іграшка, народна лялька, вишивка, текстиль, ткацтво, в’язання, бісероплетіння, гончарство, ліплення та художня кераміка, плетіння з газетних трубочок та витинання, ізонитка, вироби з природних матеріалів та з соломи, пейп-арт, живопис і графіка, батік, паперова пластика, квілінг та оригамі, декоративний розпис та писанкарство, художнє різьблення, випилювання та випалювання деревини, вироби з тіста, топіарій із серветок.

ЦПВ «Оріон» представляли на виставці вихованці гуртків «Рукоділля», «Умілі руки» та «Чарівна намистинка» Артем Кім та Олександр Пічкур, 11 клас, Олександра Дехтяр та Ірина Мілецька, 8А, Сніжана Ільчишина, 5В.
... Читать дальше »
Просмотров: 597 | Добавил: Yulia | Дата: 12.04.2016

8 квітня бібліотекарі міста вийшли зі своїх установ та влаштували на площі біля Кіровоградської міськради Свято книги. До «Читай-фесту», мета якого - рекламувати книгу та читання, долучились кілька сотень школярів, і серед них учні 3В класу школи-інтернату з керівниками Л. А. В’юник та О. М. Остапенко.

Організатор заходу (міська централізована бібліотечна система) відзначив самих активних читачів у кількох номінаціях. У номінації «Партнерство заради дітей» нагороду отримала читачка міської бібліотеки-філії №18 Лариса Анатоліївна В’юник. Її зусиллям та у співпраці з Ольгою Миколаївною Остапенко учні 3В класу школи-інтернату, ліцею «Сокіл» стали найактивнішими читачами та учасниками найцікавіших заходів і акцій бібліотеки.
... Читать дальше »
Просмотров: 468 | Добавил: Yulia | Дата: 12.04.2016