Усі люди дуже люблять весну за її красу і чарівність. А учні 1В класу, керівники Л. О. Колісник та А. А. Іванова з нетерпінням чекали березня, аби привітати з Міжнародним жіночим днем своїх мам, бабусь і подружок.
3 березня першокласники запросили своїх любих жінок та учителів до вітальні, де подарували їм святковий концерт. Переважно чоловічим колективом вони співали, танцювали та декламували вірші; Євген Самусенко та Сергій Півнєв показали інсценування, у якому висловили свою величезну любов до чарівних близьких.
Мамам теж запропонували участь у жартівливих конкурсах. Вони вправно впоралися з веселими завданнями та зробили на згадку колективне жіноче фото.
Кіра Потова, Даша Бондар, Віка Вахно, Настя Довгополова, Катя Ніколаєнко пригостили учасників святкування солодкими пиріжками, а випечене мамами смачне печиво діти їли ще два дні!
Першачки та їх педагоги бажають усім жінкам - мамам, бабусям, дівчатам - завжди бути гарними, веселими і чарівними. Нехай діти радують вас своїми успіхами і посмішками!