Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 25.09.2022, 12:26

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Февраль » 04

3 лютого відбувся обласний турнір з міні-футболу «Юні зірки», організований для вихованців інтернатних закладів Головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області за підтримки Кіровоградської обласної державної адміністрації. Учасників турніру вітали начальник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Сергій Кондрашенко, керівник 4-го Управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Роман Панасюк, співорганізатор змагань голова обласної організації «Народний контроль» Сергій Михальонок.

За звання кращої команди змагалися представники 8 інтернатів області. Про налаштування до безкомпромісної боротьби футболісти заявили під час урочистої частини проголошеними спортивними слоганами. Як зазначили організатори, учні вирізнялися цілком дорослим підходом до гри, хорошим настроєм та величезним прагненням до перемоги.

У турнірі за круговою системою змагалися дві групи. У І групі перемогу здобула команда школи-інтернату, ліцею «Сокіл» у складі Володимир Нертик, Іван Пушкаренко, Артем Кім, Олександр Пічкур, Костянтин Дарій, Альбертус Синяєв, Юрій Абрамян, Ігор Крадожон, ... Читать дальше »
Просмотров: 454 | Добавил: Yulia | Дата: 04.02.2016

«  Февраль 2016  »