Подарунок з нагоди Міжнародного дня інвалідів від колективу Кіровоградського академічного обласного театру ляльок отримали діти з особливими освітніми потребами. 3 грудня на запрошення лялькарів учні спеціальних 1А і 3А класів, вихователі О. В. Мартиненко та О. Л. Дубиняк переглянули благодійну виставу «Лисичка-сестричка і Вовк-панібрат» В. Нестайка. П'єса за мотивами української народної казки дуже сподобалася малюкам. Вони вчилися розрізняти хитрість, підступність, жадібність та переконалися, що ці риси характеру можуть призвести до великих неприємностей. Дякуємо артистам за чудове дійство! ... Читать дальше »
3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів. Його започаткування спрямовано на посилення уваги суспільства до проблем людей з вадами здоров'я, захист їх прав і благополуччя, залучення до політичного, соціального, економічного та культурного життя. 4 грудня у Кіровоградській обласній філармонії відбувся дитячий концерт «Під сузір'ям доброти», який відвідали учні спеціального 1А класу, вихователь О. В. Мартиненко.
Під час урочистої частини міський голова А. Райкович оголосив трьом кіровоградським школам подяки Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету за високий професійний рівень, досягнуті успіхи в справі навчання і виховання дітей, значний особистий внесок у розвиток та підтримку дітей з особливими потребами. Відзнаку міської влади колективу школи-інтернату, ліцею «Сокіл» отримав директор закладу С. Д. Сторчаус. ... Читать дальше »