Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 11.08.2022, 22:12

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2015 » Ноябрь » 03

3 листопада на базі Кіровоградської льотної академії НАУ Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було проведено регіональний семінар з питань патріотичного виховання. У пленарному засіданні форуму брав участь директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус. У виступі під час обговорення доповідей Сергій Дмитрович зауважив, що не має сенсу скаржитися на відсутність матеріальної та організаційної підтримки з боку органів влади - слід проявляти власну ініціативу, шукати партнерські організації тощо. На прикладі очолюваного закладу він розповів про співпрацю з різними силовими структурами (військовою частиною, МНС, спецпідрозділами міліції) та освітніми установами (КОЦТКЕУМ, ДЛА НАУ тощо) з питань патріотичного виховання. Учасникам семінару було повідомлено про сталу традицію проведення у школі-інтернаті ... Читать дальше »
Просмотров: 483 | Добавил: Yulia | Дата: 03.11.2015

Уряд України спрямував до області субвенції з державного бюджету, які передбачені на матеріально-технічне забезпечення загальноосвітніх закладів. Після порад з освітянами в ОДА вирішено за кошти державного бюджету придбати мультимедійне обладнання для 70-и шкіл області, насамперед, базових з надання освітніх послуг.

Сертифікат на отримання інтерактивної дошки, мультимедійного проектора, персонального комп'ютера (один з дев'яти, що є квотою для міста Кіровограда) було передано до школи-інтернату, ліцею «Сокіл». Рішенням адміністрації закладу це сучасне обладнання буде встановлено в кабінеті фізики.
Просмотров: 416 | Добавил: Yulia | Дата: 03.11.2015

«  Ноябрь 2015  »