Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 11.08.2022, 22:56

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2015 » Июнь » 18

13-14 червня на базі Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбувся обласний збір-змагання активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»). У ньому брали участь переможці районних етапів змагань. На запрошення організаторів школа-інтернат була представлена на зборі двома командами, тренери О. П. Капчеля, І. С. Черчелюк, керівник делегації В. В. Андрійченко.

Команду «Сокіл» складали учасники та переможці багатьох військово-спортивних змагань міського та обласного рівнів Юлія Мельник, Надія Кобець, Дмитро Ярошенко, Іван Баца, Артем Таран, капітан команди Максим Брайченко. У складі команди «Сокіл-2» набували змагального досвіду кадети, що у майбутньому мають скласти основу шкільних збірних: Владислав Воронюк, Роман Юрченко, Олег Притиковський, Андрій Ісаєв, Володимир Грицієнко, капітан команди Владислав Жабко.

У заході брали участь учасник бойових дій Віктор Миколайович Бердник, який проходить курс реабілітації після важкого поранення, військові кіровоградського гарнізону та волонтери ДХО «Royal Rangers». Військовослужбовці з окремого полку спецпризначення оцінювали конкурс зі стрільби, стройової підготовки та провели майстер-клас зі збирання та розбирання автомату.

До програми змагань входили туристичні дистанції «гать», «купини», «цирк», «маятник».

Також команди змагалися з надання долікарської допомоги та брали участь у краєзнавчих конкурсах «Ведун» і «Добрі справи».
... Читать дальше »
Просмотров: 460 | Добавил: Yulia | Дата: 18.06.2015

Завершується зміна у дитячому закладі відпочинку «Сокіл». Одним з найбільш яскравих вражень, що отримали діти за перші три тижні літніх канікул, була поїздка до кінно-спортивного комплексу «Княжий двір». Запрошення відвідати установу та поспілкуватися із тваринами «соколята» отримали 12 червня.

Діти з радістю відвідали конячок у їх помешканні, приголубили теплі оксамитові спинки та носики, здійснили прогулянку територією іподрому у кінному візку, а найбільш сміливі та вправні проїхалися верхи на найбільш поступливих та ласкавих кониках. Дякуємо шановним господарям за отримане дітьми і дорослими задоволення!

... Читать дальше »
Просмотров: 472 | Добавил: Yulia | Дата: 18.06.2015