Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 03:41

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2015 » Июнь » 15

ІІ кадетському взводу з керівниками групи О. М. Кравченком та Л. В. Сергеєвою припало перебування у польовому таборі 6-7 червня. Група благополучно здолала дистанцію від школи-інтернату до розташування табору, адже у її складі був такий знавець військової топографії, як Олег Пашков.

На фінішу дистанції хлопці натрапили на засідку, яку влаштував 6Б. Добре ще, що зустріли їх не лише пастками, а й смачним обідом. Після перепочинку кадети зайнялися військово-технічною підготовкою: рили окопи, стріляли з пневматичної зброї, долали паралельну (циркову) переправу та опановували «тарзанку» як засіб долання перешкод.

... Читать дальше »
Просмотров: 543 | Добавил: Yulia | Дата: 15.06.2015

Цілий тиждень Кіровоградський академічний обласний театр ляльок обслуговував дітей, які відпочивають у пришкільних таборах області. Учні школи-інтернату знайомилися з творчими доробками лялькарів на стаціонарному майданчику. 9 червня діти, що відпочивають у ДЗВ «Сокіл», подивилися виставу «Вовченятко з казкової торби». Зараз у театрі триває постановка нової вистави «Пригоди маленького автомобільчика», і незабаром в репертуарі з’явиться корисний спектакль, який допоможе дітям орієнтуватися у правилах дорожнього руху.

З ляльковими пригодами наших учнів знайомили ще й у Центрі дитячої та юнацької творчості, де під час канікул реалізується проект «Чарівне віконце лялькового театру». Цікаве дозвілля «соколятам» запропонував також Кіровоградський дендропарк. 10-11 червня школярі мали можливість обміняти флаєри, отримані з нагоди завершення навчального року, на безкоштовне катання атракціонами. Дякуємо всім установам, що дбають про цікаве дозвілля дітей!

... Читать дальше »
Просмотров: 432 | Добавил: Yulia | Дата: 15.06.2015