Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 02:29

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2015 » Июнь » 02

Свято прощання з початковою школою відбулося 27 травня і для 4А класу. Діти старанно готували концертну програму: вчили пісні і частівки, вірші і танці.

Керівникам класу Людмилі Вільгельмівні Гаврилюк та Олені Вікторівні Мартиненко готувати учнів до урочистостей допомагали спеціалісти. Частівки, які вивчили з учителем музики Оксаною Борисівною Івашкевич, діти не просто заспівали, а виконали в особах, із швидкими перебудовами, тому глядачам було дуже цікаво спостерігати за маленькими артистами.

Постановником танців була учитель ритміки Вікторія Миколаївна Захаревич, а пісню «До свидания, милая, добрая начальная» з дітками репетирувала керівник ансамблю «Даринка» Тетяна Володимирівна Гаврилова. Наслідком їх роботи був чіткий, гарний виступ дітей, з правильними рухами та співом. Обличчя школярів сяяли усмішками, а очі були трохи засмучені через прощання із першими вчительками:
Прощавайте, початкові класи!
Учителі, мов мами наші,
Усі ці роки, любі й милі,
Де ми були такі щасливі!

Гості були дуже задоволені виступом дітей. Дякуємо артистам і батькам, які щиро допомагали школі всі ці роки!

Просмотров: 546 | Добавил: Yulia | Дата: 02.06.2015

4Б клас - одна велика родина. Підготовлені ним загальношкільні свята завжди проходять вдало та яскраво, збирають багато глядачів, які приходять подивитися чергову програму цілими сім'ями. Ці заходи цікаві й веселі, діти артистичні, бо навчають їх талановиті наставники.

Цього року один з найбільших класів школи (у 4Б навчається 35 учнів) - випускний. Старанні й працьовиті у навчанні, активні й завзяті діти є допомогою і підтримкою керівникам класу Людмилі Миколаївні Бесараб та Ользі Миколаївні Руденко. Це чудові артисти, декламатори, танцюристи, гумористи, спортсмени.

... Читать дальше »
Просмотров: 552 | Добавил: Yulia | Дата: 02.06.2015