Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 04.10.2022, 09:22

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2015 » Март » 10

6 березня учні та чоловіки школи-інтернату, ліцею «Сокіл» вітали з жіночим святом мам і бабусь, вчителів та колег, подружок та сестричок. Із задоволенням прийняла запрошення переглянути святкову програму «Краса жіноча - теплий подих квітки!» ветеран Великої Вітчизняної війни, член шефської ради музею Бойової слави школи Марія Петрівна Майданюк. Уславлену партизанку радо привітали третьокласники.

І Марії Петрівні, і всім присутнім в залі дуже сподобалась концертна програма, майже всі художні номери якої були прем'єрними. Першими на сцену ведучі свята випускниця Анастасія Тімошенко та кадет І взводу Максим Брайченко запросили переможців міського конкурсу вокально-хорового мистецтва «Голос Кіровоградщини» вокальний ансамбль «Даринка». ... Читать дальше »
Просмотров: 747 | Добавил: Yulia | Дата: 10.03.2015

Для маленької людини будь-яке свято чимось схоже на казку, що несподівано вийшла з книги та пішла поруч з нами. Такою казкою стало і свято Букваря, яке було проведене учнями 1А та 1Б класів 26 лютого.

Це одне із найулюбленіших свят учнів початкових класів, адже Буквар – перша сходинка до знань. В гості до наймолодших школяриків завітали Азбука і Буквар, прийшли привітати з першими досягненнями казкові герої.

Першачки із захопленням декламували вірші, співали веселі пісні, розігрували цікаві сценки, танцювали та веселились. Діти виступали так гарно, ніби справжні артисти, і їм було дуже шкода прощатися з Буквариком.

Зі словами привітання до вихованців звернулися вчителі. Класоводи Наталія Григорівна Геращенко та Жанна Леонідівна Скринько Ж.Л. переконані, що зібрані зернятка знань проростуть рясним урожаєм у майбутньому, а тепло свята Букваря залишиться в серцях їхнього найдорожчого скарбу – дітей – назавжди.

Фотозвіт

Просмотров: 576 | Добавил: Yulia | Дата: 10.03.2015